Logo

Cmendina Radio

  • 1
    Broadcast
  • 501
    Followers

Stations

  • it's not just music, it's a culture

    Cmendina Radio

Daily Schedule

TuneIn does not have lineup information for this date. Try visiting the station's website for more information.

STATION INFORMATION

More information

Cmendina Radio ju jep mundesine te keni gjithmone me vete nje nga radiot me te vecanta ne Shqiperi. Skecet dhe humori i cmendur i stafit te Cmendina Dublim i perzire me muziken me te mire, miksuar dhe perzgjedhur nga DJ me ne ze ne Shqiperi me nje cilesi te larte transmetimi.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete