Logo

Radio WNET

  • 1
    Broadcast
  • 14.4K
    Followers

Stations

  • Media Prawdziwie Publiczne

    Radio WNET

STATION INFORMATION

More information

Radio Wnet to interaktywny multimedialny portal społecznościowy i radio internetowe…
ale przede wszystkim to idea - to miejsce i szansa!

Radio Wnet powstało z myślą o stworzeniu mediów prawdziwie publicznych. Radio Wnet to inicjatywa Krzysztofa Skowrońskiego i ludzi od lat związanych z mediami Grzegorza Wasowskiego, Moniki Wasowskiej, Jerzego Jachowicza, Katarzyna Adamiak - Sroczyńskiej i Wojciecha Cejrowskiego - osób, których ścieżki spotkały się w radiowej Trójce. Z tego spotkania wyrósł pomysł na całkiem nową jakość. Radio Wnet to idea, to pomysł na to co z pozoru jest sprzecznością! To idea połączenia prawdziwego doświadczenia z młodzieńczą pomysłowością, bo Radio Wnet to profesjonalne medium, które jest otwarte na początkujących!

To miejsce, gdzie publikować może każdy! Wirtualne bo dostępne za pomocą internetu, ale i realne, prawdziwe – radiowo-studyjne. Radio Wnet łączy ulotność słowa żywego z trwaniem tego co wypowiedziane - Wnet to radio, którego głos nie milknie. Trwa w portalu i zapisuje swoją historię na stałe. To wyjątkowe radio i prawdziwie wyjątkowy portal.

To szansa dla myślących bo każda myśl, głęboka, oryginalna, ciekawa czy po prostu zabawna znajdzie tu swoje miejsce i zyska uznanie!
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete