Logo

Radio Weekend

  • 1
    Broadcast
  • 2.4K
    Followers
Now playing on Radio Weekend:

Recommended Stations

Daily Schedule

TuneIn does not have lineup information for this date. Try visiting the station's website for more information.

STATION INFORMATION

More information

Radio Weekend to regionalna rozgłośnia radiowa należąca do jednego z największych dostawców usług multimedialnych w kraju.
Chojnicka stacja już od ponad 20 lat stanowi ważny i rozpoznawalny środek społecznego przekazu w regionie. Marka Radia Weekend ceniona jest zarówno przez słuchaczy, jak i reklamodawców.
Program rozgłośni skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców regionu chojnickiego, człuchowskiego, bytowskiego, kościerskiego, sępoleńskiego oraz tucholskiego. Każdego dnia stacja dostarcza słuchaczom rzetelnych i aktualnych informacji, starannie wyselekcjonowanej muzyki oraz rozrywki. Zarówno na antenie radiowej, jak i na portalu weekendfm.pl . Dzięki czterem naziemnym nadajnikom oraz platformie internetowej sygnał Radia Weekend dociera do setek tysięcy odbiorców, co sprawia, że rozgłośnia jest niekwestionowanym liderem na regionalnym rynku. Jak pokazują badania słuchalności, Radio Weekend jest najczęściej wybieraną stacją przez mieszkańców regionu. Plasuje się również wśród najczęściej cytowanych rozgłośni regionalnych w Polsce.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete

Select 5 or more interests

0 selected