Logo

Top Albania Radio

  • 1
    Broadcast
  • 52.1K
    Followers

Stations

  • Alter Your Existance Not Stop Only On Top

    Top Albania Radio

STATION INFORMATION

More information

Top Albania Radio, radio me e madhe ne Shqiperi, lindi ne 14 shkurt te vitit 1998 diten e te dashuruareve.Ky medium radiofonik tashme eshte shnderruar ne radion me te suksesshme ne vend, me muziken me te zgjedhur shqiptare dhe te huaj dhe me edicionet informative te cilat transmetohen cdo 60 minuta me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, por dhe me nje larmi programesh kulturore e sportive.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete