Cultural-logo

Cultural

Arts & Culture Podcasts >

More Information

Location:

Ukraine

Language:

Ukrainian


Episodes

Алкоголь

11/11/2019
More
Коли ви чуєте слово "алкоголь" – то уявляєте щось своє: День народження в 13 років, коли принесли дитяче шампанське, першу вечірку в університеті чи задушевну розмову з друзями за вином. У різних людей різні враження про алкогольні напої. Тож, у цьому випуску подкасту ми розповідаємо про власні історії, пов'язані з алкоголем, а також – про історії героїв мистецьких творів чи самих творців.

Duration:00:23:22

Подорожі

11/4/2019
More
Подорожі – це завжди трішки втрата і трішки здобуток. Втрата старого способу мислення, звичок, упереджень чи ще чогось. І здобуття нового досвіду, саморозвитку, пригод чи відкриттів. А може бути взагалі все навпаки. В сьомому епізоді подкасту ми розповідаємо про те, що ми шукаємо в подорожах і за що їх любимо. Також, говоримо про подорожі героїв з книг чи фільмів, – для чого вони їм і чим можуть сподобатись вам. Слухайте епізод та діліться своїми враженнями про нього разом з нами:...

Duration:00:28:32

Дорослість

10/28/2019
More
Старість, пенсія, літній вік... слова, що, здається, ніколи для нас не настануть. Але чимало людей їх переживає просто зараз і чи справді "переживають"? Чи дорослі люди "проживають" та насолоджуються своїм віком? Говоримо в цьому епізоді подкасту про дорослість, старість та чи є радість, колі тобі за 60. В подкасті – телефонна розмова з нашою бабусею, яка розповідає зі свого досвіду, чи торкнулись її переживання пенсії та чи бачить вона щастя у своєму віці.

Duration:00:28:15

Баланс між роботою та життям

10/21/2019
More
Скільки мотиваційних книг про wokr and life balance ви прочитали? Інколи треба не читати жодної, а краще запитати себе чесно про пріоритети в кар'єрі. Можливо, настільки ж чесно, як і герої книг та фільмів, про які ми говоримо у цьому епізоді подкасту. Для зв'язку: kolokulturne@gmail.com

Duration:00:30:45

Страхи та фобії

10/13/2019
More
Чого ви боїтесь? Клоунів, польотів на літаках чи собак? В будь-якому випадку, це нормально, і кожен з нас в різний період життя може переживати певні страхи чи й навіть мати фобії. В цьому випуску подкасту говоримо про те, як мистецтво зображає фобії та страхи, та чому це нас вчить. Слухайте випуск та надсилайте свої відгуки на kolokulturne@gmail.com.

Duration:00:27:51

Родина

10/6/2019
More
Родина як конкурент, стримувач розвитку або, навпаки, підтримка та найсильніше місце людини. А чим є родина для вас? Та що ми знаємо про родину з відомих книг та серіалів? Обговорюємо це з нашим гостем – Костею Ромашком.

Duration:00:37:38

Житло

9/29/2019
More
Житло може бути елементом особистої незалежності, способом виразити свій статус, або ж навіть уособлювати владу. В будь-якому випадку ставлення до нерухомості дуже індивідуальне. В цьому епізоді говоримо про те, яке ставлення героїв мистецьких творів до житла нам запам'яталось.

Duration:00:29:21

Самореалізація

9/22/2019
More
Чи працюєте ви на улюбленій роботі? Чи відчуваєте, що повністю реалізуєте свій потенціал? Що б ви не відповіли, цей випуск подкасту для вас. Розповідаємо, як герої обраних нами мистецьких творів зіштовхуються з самореалізацією, і чим це може допомогти нам всім сьогодні.

Duration:00:50:19