How to effectively manage a business-logo

How to effectively manage a business

Business & Economics Podcasts >

More Information

Location:

Czech Republic

Language:

Czech


Episodes

Jak si udržet stávající zákazníky?

2/13/2018
More
Jakým chybám se vyhnout, a jak naopak zákazníky motivovat k další spolupráci, poradí Ing. Pavel Hromek z firmy MAR-EKON, který na toto téma diskutoval s moderátorem Danem Tržilem

Jak připravit firmu na období krize?

10/20/2017
More
Česká ekonomika sice právě zažívá jeden ze svých vrcholů, ale i přesto je krize velmi aktuální téma. Ing. Pavel Hromek z firmy MARK-EKON si s moderátorem Danem Tržilem povídal právě o ekonomických cyklech a nutnosti se na krizi připravit dopředu. Pro některé firmy je to totiž rozhodující okamžik jejich existence.

Duration:00:28:43

Jak vést lidi ve firmě? Pomůže vám leader.

8/30/2017
More
Mnoho majitelů či ředitelů menších či středních firem se s pojmem leadership bohužel doposud nesetkalo. Ing. Pavel Hromek z firmy MAR-EKON spolu s moderátorem Janem Tržilem se na funkci leadera a jeho užitečnost ve firmě zaměřili v dalším podcastu.

Duration:00:19:16

Jak na prodej výrobků ve velkoobchodních řetězcích?

8/5/2017
More
Co vše je potřeba udělat a zvážit (analýza ziskovosti, srovnání konkurenčních cen apod.), než se pro tento typ prodeje firma rozhodne, prozradí Ing. Renata Hromková právě v tomto podcastu.

Duration:00:12:18

Jak ve firmě nejlépe vyřešit systém obchodních zástupců?

8/5/2017
More
Především ve chvíli, kdy se firma rozrůstá, je důležité nepodcenit systém obchodních zástupců. Vztah se zákazníkem je totiž tím klíčovým momentem obchodu, říká Lukáš Hromek z firmy MAR-EKON, který tentokrát s moderátorem Danem Tržilem řeší téma obchodních zástupců.

Duration:00:12:18