Investicni podcast Vojta Zizka-logo

Investicni podcast Vojta Zizka

Business & Economics Podcasts

O investování, kryptoměnách a nemovitostech se zajímavými osobnostmi ze světa financí. www.youtube.com/c/VojtaZizka

Location:

United States

Description:

O investování, kryptoměnách a nemovitostech se zajímavými osobnostmi ze světa financí. www.youtube.com/c/VojtaZizka

Language:

Czech


Episodes
Ask host to enable sharing for playback control

RYTMUS: „Otčím byl rasista, bratr mě okradl. S penězi jsem neuměl zacházet.

7/14/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 8m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Patrik Vrbovský alias Rytmus, je slovenský rapper, zpěvák, herec, televizní osobnost a jeden ze zakladatelů skupiny Kontrafakt. Jako první československý rapper dokázal spojit hip-hop s vyděláváním peněz a prorazit do mainstreamu. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:05:00

Ask host to enable sharing for playback control

Tomáš Čupr: Proč uspěl? „Tohle je rozdíl mezi vítězi a losery."

6/23/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (3h 22m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Tomáš Čupr je český podnikatel a miliardář stojící za úspěšnými firmami jako je Slevomat, Dáme jídlo nebo první český start-upový jednorožec Rohlík.cz. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:24:59

Ask host to enable sharing for playback control

Josef Mašín: Byznysový příběh, který vám vezme dech…

6/2/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 24m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host 👤 Josef Mašín Josefa Mašína nejspíš nemusím představovat. Odešel z komunistického Československa, poté žil v Německu a v USA, kde vybudoval několik různých byznysů. Právě o jeho byznysovém příběhu a o tom, co za desítky let v zahraničí zažil, se dozvíte v tomto rozhovoru. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:00:35

Ask host to enable sharing for playback control

Zdeněk Šmejkal - Odvrátil bankrot ČSA a Vítkovic. „Chtěli mě uplatit. Krach Vítkovic by byl fatální“

5/19/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 27m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Zdeněk Šmejkal je známým českým krizovým manažerem. Se svou investiční skupinou M.L. Moran stál u záchrany ostravských Vítkovic, ČSA či Setuzy. Uzdravil a v roce 2019 prodal firmu Technistone za více než 1,5 miliardy korun. Společně se svým synem nyní pracuje na vzdělávacím projektu Foxino. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:12:21

Ask host to enable sharing for playback control

Experti na výživu: Jak opravdu zhubnout? Existuje nejlepší dieta? Co jíst?

5/6/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 59m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Hosté Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář jsou zakladatelé Institutu Moderní Výživy, projektu s vizí vzdělávání veřejnosti v oblasti výživy. Nabízí individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů. Nová kniha, kterou Lukáš a Miloslav napsali: https://ronnie.cz/moderni-hubnuti ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:04:37

Ask host to enable sharing for playback control

Jaroslav Beck - Sestavil si vlastní S&P 500. Do čeho investuje bývalý majitel Beat Saberu?

4/21/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 13m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Jaroslav Beck Podnikatel, hudebník a miliardář stojící za VR hrou Beat Saber či společností Cans. Poté, co Beat Saber prodal Facebooku, začal investovat první stovky milionů korun a začal se věnovat stock-pickingu. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:59:15

Ask host to enable sharing for playback control

Larry Čermák - Příběh nejvlivnějšího Čecha v kryptu. Ze snu o NBA šéfem velké americké společnosti

4/7/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 16m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🟠 BTC Prague - Sleva 10 % na vstupenky při zadání kódu "vojtazizka" 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Vavřinec „Larry“ Čermák je jednou z nejvýznamnějších osobností celosvětové kryptoscény. Je CEO americké společnosti The Block, zabývající se datovou analýzou a zpravodajstvím v oblasti kryptoměn. Analýzy poskytují i největším americkým bankám, např. J.P. Morgan, Goldman Sachs či Morgan Stanley. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:08:25

Ask host to enable sharing for playback control

JIRKA A PETR KRÁLOVI - Spravují sítě největším českým firmám. Jak bratři Králové změnili český YouTube?

3/24/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 46m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠500 Kč / 20 € pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Hosté Petr Král je podnikatel a expert na brandbuilding a marketing. Podílel se na prvním českém e-shopu vltava.cz či na budování brandu MALL.cz. S marketingem pomáhá také svému bratrovi Jirkovi Královi, se kterým dnes vlastní marketingovou agenturu Socialpark. Petrův bratr Jirka je bývalý youtuber a někdejší účastník reality show Farma. V roce 2018 dosáhl na svém youtubovém kanálu hranice 1 milionu odběratelů. V ten samý rok oznámil konec své youtuberské kariéry a dnes se věnuje pouze svému podnikání. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:12:37

Ask host to enable sharing for playback control

Proč byty nebudou levnější? Existuje řešení bytové krize? „Musíme stavět“ říkají realitní investoři

2/25/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 1m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🧭 Investiční průvodce - ⁠⁠Jak správně investovat do nemovitostí? 🏠⁠⁠ 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👤 Hosté Michal Jalovecký je stavitelem rodinných domů v Polsku. Mimo to je také realitním investorem. Na X (Twitteru) vystupuje pod přezdívkou Artur. Libor Podhola je realitní investor, který se na trhu s nemovitostmi pohybuje již od roku 1991. Jeho současné portfolio tvoří převážně byty, a to jak v Česku, tak v zahraničí. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:01:38

Ask host to enable sharing for playback control

Martin Ladyr - Vlastní nemovitosti za 1 miliardu korun. „Chystám investici za 250 000 000 Kč.“

2/11/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 32m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 🧭 Investiční průvodce - ⁠Jak správně investovat do nemovitostí? 🏠⁠ 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👥 Host Martin Ladyr je realitní investor a zakladatel společnosti Good Mask vyrábějící respirátory. Martin je majitelem nemovitostí v hodnotě 1 miliardy korun. Vytvořil také software pro správu nemovitostních portfolií SWORP. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:43:42

Ask host to enable sharing for playback control

Skejwin - Zrušit penzijko? Vyplatí se to. „Do důchodu můžete jít s dvojnásobkem peněz“

1/22/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 55m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🧭 Investiční průvodce - Jak začít s investováním? https://investicnipruvodce.cz/series/RDy7umXdrgotpnwVa6ar 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👥 Host Lukáš Nádvorník alias Skejwin, profesí fyzik a vysokoškolský pedagog, je autorem blogu Skejwin.cz, kde píše o budování portfolia a cestě k finanční nezávislosti. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:54:27

Ask host to enable sharing for playback control

John Vanhara - Nápad, který proměnil na 600 milionů Kč. Jak založil byznys, který mu změnil život?

1/7/2024
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 47m)⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 👥 Host John Vanhara je český podnikatel působící ve Spojených státech. Vybudoval a později prodal zásilkovou společnost Shipito. Hodnota jeho firem je odhadována na desítky milionů dolarů. Kromě akcií a nemovitostí investuje také do Bitcoinu a jeho těžby. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:18:19

Ask host to enable sharing for playback control

Byt u pláže za cenu garsonky v Praze. Podívejte se, jak se kupují nemovitosti v USA 🇺🇸

12/17/2023
👉 ⁠⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 23m)⁠⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠⁠ 👥 Hosté Linda Votrubová a Riana Kodat Linda a Riana jsou realitní makléřky působící na americké Floridě v oblasti Tampa Bay. Rozhovor jsme natáčeli v krásné nemovitosti, která je momentálně na prodej za 4 000 000 dolarů. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:46:37

Ask host to enable sharing for playback control

Jan Vlachynský - Jeho bary znají i v USA 🇺🇸 Lidé se ho snaží uplatit, aby se dostali dovnitř.

12/10/2023
👉 ⁠⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 51m)⁠⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠⁠ 👤 Host Jan Vlachynský Spoluzakladatel Lidí z Baru, brněnské barové skupiny, která se stala jedním ze symbolů gastronomické revoluce v Brně. Jejich nejznámějšími podniky jsou Bar, který neexistuje, Super Panda Cirkus, 4pokoje či hotel Anybody. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:53:59

Ask host to enable sharing for playback control

JAN KRAUS - „Hypotéka je konec svobody. Peníze říkají o lidech pravdu.“

11/12/2023
👉 ⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 37m)⁠⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠ 📊 Portu | ⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠ 📱 ⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠ 👾 ⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠ 👤 Host Jan Kraus Herec a moderátor nejpopulárnější české televizní talkshow. Kromě herectví a moderování celý život podniká. Jeho byznysovou cestu dopodrobna popisuje tento rozhovor. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:01:03:12

Ask host to enable sharing for playback control

Martin Roman - Ve 23 letech šéfoval 700 lidem. Jak se stal nejbohatším českým zaměstnancem?

11/4/2023
👉 ⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 2m)⁠⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | ⁠Vše začíná potkáním⁠ 📊 Portu | ⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠ 📈 Anycoin | ⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠ 📱 ⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠ 👾 ⁠⁠DISCORD⁠⁠ 👤 Host Martin Roman Bývalý šéf ČEZu a Škoda Plzeň a nejbohatší český zaměstnanec. Patří mezi nejbohatší Čechy s majetkem odhadovaným na miliardy korun a stojí za sítí elitních základních škol a gymnázií PORG. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:50:38

Ask host to enable sharing for playback control

Bitcoin nebo NFT? 🚀 Kdo má pravdu? - Petr Mára vs Kicom

10/15/2023
👉 ⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 55m)⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠na mém Patreonu⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | Vše začíná potkáním 📊 Portu | ⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠ 📈 Anycoin | ⁠Tady nakupuju krypto⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠INSTAGRAM⁠ 📱 ⁠TWITTER (X)⁠ 👾 ⁠DISCORD⁠ 👥 Hosté 👤 Jakub Vejmola alias Kicom je český youtuber a samozvaný Bitcoin evangelista. V roce 2019 si na YouTube založil „Bitcoinovej kanál“, kde vysvětluje fungovaní Bitcoinu a ostatních kryptoměn a informuje o novinkách z kryptosvěta. 👤 Petr Mára je dle svých slov, technologickým evangelistou. Zajímá se o elektomobilitu, Apple a jiné zajímavé gadgety. Známý je také díky svým investicím do NFTs a krypta. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:48:03

Ask host to enable sharing for playback control

„ČEZ nám vydělal 5 miliard. Bojí se ho i policie, má obrovský vliv.“ říká Michal Šnobr

10/1/2023
👉 CELÁ EPIZODA ZDE (2h 3m) 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete na mém Patreonu. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | 300 Kč pro nově zaregistrované 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM 📱 TWITTER (X) 👾 DISCORD 👤 Host Michal Šnobr Známý český investor, odborník na energetiku a minoritní akcionář společnosti ČEZ. Provozuje také síť hotelů a je známý svým investováním do stavebnic LEGO. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:39:02

Ask host to enable sharing for playback control

Proč mu čeští miliardáři zvedají telefon? Zastupoval McDonald's či Lehman Brothers. - Radek Pokorný

9/3/2023
👉 CELÁ EPIZODA (1h 51m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 👤 Host Radek Pokorný Jeden z nejvlivnějších českých advokátů a spoluzakladatel advokátní kanceláře Pokorný, Wagner & partneři. Je úzce spjatý s českou politikou a byznysem, známý je také svými investicemi do startupů. 🔗 Odkazy 32:45 https://www.youtube.com/watch?v=3JQh-bCiUr8 🎥 Produkce 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:45:29

Ask host to enable sharing for playback control

Jak poznat dobrého finančního poradce? Na co si dát pozor? „Nezávislých je málo“ říká Jiří Cimpel

8/20/2023
Epizoda bude veřejně dostupná 27. 8. 👉 CELÁ EPIZODA (1h 25m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤 Host Jiří Cimpel Je privátní investiční poradce a CEO poradenské firmy Cimpel & partneři, která spravuje majetek v hodnotě 1,1 miliardy korun a pracuje na honorovaném základě. 🕗 Časová osa 00:52 Býval Jirka tím "špatným investičním poradcem"? 02:23 Kdo jsou Jirkovi klienti 03:22 Jaký kapitál je potřeba k vytvoření renty 06:30 Co když se ozve klient bez kapitálu? 07:54 Proč Jirka doporučuje Portu? 10:07 Jak poznat dobrého a špatného finančního poradce 15:58 Provize vs. honorář 17:08 Je provizní systém vždy horší? 20:13 Kdo může být v Česku finanční poradce? 23:20 Co je to "nezávislý" finanční poradce 24:32 Na které produkty si dávat pozor? 🔗 Odkazy 00:44 https://twitter.com/VojtaZizka/status/1687135910469541888 06:49 https://cimpel.cz/e-shop/ 09:07 https://rozbiteprasatko.cz/epizoda54/ 🎥 Produkce 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Duration:00:32:47