Tark kinnisvarainvestor-logo

Tark kinnisvarainvestor

Business & Economics Podcasts

Koostöös Kuku raadioga sündis uus lühisari, kus tutvustame kuidas ühisrahastusplatvormid toimivad, millised on võimalused investeerida kinnisvarasse ja milline on olukord Eesti kinnisvaraturul.

Location:

United States

Description:

Koostöös Kuku raadioga sündis uus lühisari, kus tutvustame kuidas ühisrahastusplatvormid toimivad, millised on võimalused investeerida kinnisvarasse ja milline on olukord Eesti kinnisvaraturul.

Language:

Estonian


Episodes

Kuidas oma sääste inflatsiooni eest kaitsta?

8/19/2022
Uues episoodis räägime lahti, mis on inflatsioon ja mida see endaga kaasa toob ning kuidas oma sääste inflatsiooni eest kaitsta. Nii nagu ikka, vestleme ka ühisrahastuse teemadel. Saadet juhib Ingela Virkus, küsimustele vastab Estateguru tegevjuht Mihkel Stamm.

Duration:00:12:30

Tark kinnisvarainvestor: ühisrahastuse ja kinnisvaralaenudesse investeerimise olevikust ning tulevikust

9/15/2021
Selles episoodis räägime EstateGuru asutaja Marek Pärteliga ühisrahastuse ja kinnisvaralaenudesse investeerimise olevikust ja tulevikust. Aga küsime ka, miks tullakse rahastust otsima platvormile selle asemel, et saada finantseering pangast ning mida annab investorile teiste riikide kinnisvarasektorist osa võtmine? Saadet juhib Ingela Virkus

Duration:00:11:30

Tark kinnisvarainvestor: olukorrast Eesti kinnisvaraturul

9/8/2021
Milline on Eesti kinnisvaraturu hetkeseis? Mis toimub üüriturul? Kas praegu on hea aeg uue kodu ostuks? Kuidas saada osa kinnisvaraturu tõusust, kui pole piisavalt kapitali, et investeeringuks korterit osta? Küsimustele vastab EstateGuru riskijuht Kaspar Kaljuvee. Saadet juhib Ingela Virkus.

Duration:00:11:10

Tark kinnisvarainvestor: Kinnisvaralaenudesse investeerimine — mida see endast täpsemalt kujutab ja kuidas see toimib?

9/2/2021
Kinnisvaralaenudesse investeerimine — mida see endast täpsemalt kujutab, kuidas see toimib ja mis on kinnisvaralaenudesse investeerimise eelis teiste võimaluste ees? Küsimustele vastab EstateGuru investorsuhete koordinaator Kairi Veere. Saadet juhib Ingela Virkus.

Duration:00:10:06

Tark kinnisvarainvestor: Kuidas toimib ühisrahastus?

8/26/2021
Räägime ühisrahastusest. Kuidas see toimib ning milliseid muudatusi toob valdkonda peagi kehtima hakkav Euroopa-ülene ühisrahastuse regulatsioon? Külas on FinanceEstonia ühisrahastuse töögrupi juht ja EstateGuru tegevjuht Mihkel Stamm, kes annab muu hulgas ka nõu, kuidas erinevaid ühisrahastusplatvorme ise hinnata. Saadet juhib Ingela Virkus.

Duration:00:13:23