Dopamine for education-logo

Dopamine for education

Education Podcasts

Подкаст громадської організації “Смарт освіта”, в якому говоримо із провідними фахівцями про тренди та зміни в освіті, а також: як допомогти дітям зрозуміти свої цілі, як їх досягати та як знайти мотивацію вчитися. Подкаст для батьків та вчителів, а також для всіх, кому цікава тема освіти. Дофамін для освіти - Шукаємо формулу любові до навчання. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Location:

Ukraine

Description:

Подкаст громадської організації “Смарт освіта”, в якому говоримо із провідними фахівцями про тренди та зміни в освіті, а також: як допомогти дітям зрозуміти свої цілі, як їх досягати та як знайти мотивацію вчитися. Подкаст для батьків та вчителів, а також для всіх, кому цікава тема освіти. Дофамін для освіти - Шукаємо формулу любові до навчання. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Twitter:

@nus_org_ua

Language:

Ukrainian


Episodes

Як інтегрувати українських дітей, які повертаються з ТОТ та з-за кордону | Іванна Коберник – Дофамін для освіти

11/30/2023
Керівниця ⁠⁠⁠⁠⁠ГО "Смарт освіта"⁠⁠⁠⁠⁠ Галина Титиш говорить з Іванною Коберник, освітньою експерткою, співзасновницею ГО «Смарт освіта» про те, як допомогти українським дітям, які повертаються з ТОТ та з-за кордону, інтегруватися в український освітній контекст. Сторінка подкасту:⁠⁠⁠ ⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://edutalks.nus.org.ua/⁠⁠⁠ Подкаст створений за підтримки ⁠⁠⁠⁠⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠⁠⁠⁠⁠.

Duration:00:59:29

Нестабільний сон під час війни: як допомогти собі й дітям залишатися в тонусі | Ольга Маслова – Дофамін для освіти

10/13/2023
Керівниця ⁠⁠⁠⁠ГО "Смарт освіта"⁠⁠⁠⁠ Галина Титиш говорить із Ольгою Масловою, біологинею, кандидаткою наук та авторкою каналу «Наукпопіл» про те, як нормалізувати сон, коли вночі доводиться прокидатися через повітряні тривоги та як нарешті виспатися. Сторінка подкасту:⁠⁠ ⁠⁠⁠⁠https://edutalks.nus.org.ua/⁠⁠ Подкаст створений за підтримки ⁠⁠⁠⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠⁠⁠⁠.

Duration:00:58:37

Як війна впливає на нашу памʼять та як розвивати запамʼятовування | Нана Войтенко – Дофамін для освіти

9/29/2023
Керівниця ⁠⁠⁠ГО "Смарт освіта"⁠⁠⁠ Галина Титиш говорить із Наною Войтенко, професоркою, докторкою біологічних наук та нейрофізіологинею про те, що відбувається з нашими когнітивними навичками під час війни та як тренувати свій мозок. Сторінка подкасту:⁠ ⁠⁠https://edutalks.nus.org.ua/⁠ Подкаст створений за підтримки ⁠⁠⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠⁠⁠.

Duration:01:07:53

Шкільна математика: чому потрібна всім та що не так з уроками математики в Україні | Тарас Павлов – Дофамін для освіти

6/26/2023
Керівниця ⁠⁠ГО "Смарт освіта"⁠⁠ Галина Титиш говорить із Тарасом Павловим, вчителем математики та викладачем Київської школи економіки про те, навіщо всім знати математику та як використовувати її в буденному житті, а також про те, як варто трансформувати зміст математичної освіти в Україні. Сторінка подкасту: https://edutalks.nus.org.ua/ Подкаст створений за підтримки ⁠⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠⁠.

Duration:00:58:37

Освітні втрати й розриви: як розрізнити, виміряти і подолати | Тетяна Вакуленко – Дофамін для освіти

4/26/2023
Керівниця ⁠ГО “Смарт освіта”⁠ Галина Титиш говорить із Тетяною Вакуленко, новою очільницею Українського центру оцінювання якості освіти. Подкаст створений за підтримки ⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠.

Duration:01:08:44

Реальні результати НУШ та що потрібно для реформи прямо зараз | Лілія Гриневич – Дофамін для освіти

4/22/2023
Керівниця ⁠ГО “Смарт освіта”⁠ Галина Титиш говорить із Лілією Гриневич, яка на посаді міністерки освіти і науки запускала реформу НУШ Подкаст створений за підтримки ⁠Фонду Фрідріха Науманна за Свободу⁠.

Duration:01:09:54

Стрес у війну: як допомогти собі та дітям | Петро Чорноморець – Дофамін для освіти

12/12/2022
Керівниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш говорить із кандидатом біологічних наук Петром Чорноморцем про те, як дорослим підтримати дітей та допомогти їм вчитися у час постійного стресу війни. 2:22 9:30 18:55 27:15 32:55 43:30 48:35 51:50 53:55 Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:59:27

Освіта Києва у війну: що втрачено, чого навчилися та план дій | Олена Фіданян – Дофамін для освіти

12/8/2022
Очільниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш дізналась в директорки Департаменту освіти і науки Києва Олени Фіданян про те, як в столиці відновлювали навчання в школах після вторгнення росії, чого навчились через повітряні тривоги та що робитимуть, аби компенсували знаннєві втрати учнів. 2:3510:0017:2020:1035:2047:2552:201:02:55 Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:01:09:00

Як зараз вчити учнів української мови та літератури | Артур Пройдаков – Дофамін для освіти

11/9/2022
Очільниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш говорить із вчителем української мови й літератури, переможцем Global Teacher Prize 2021 року Артуром Пройдаковим. 1:558:4514:5024:5532:5039:0045:40 Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:51:24

Порушення в освіті під час війни – говоримо з освітнім омбудсменом | Сергій Горбачов – Дофамін для освіти

10/31/2022
Очільниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш спілкується з освітнім омбудсменом Сергієм Горбачовим про виклики вчителів на окупованих територіях, як навчати дітей за кордоном української програми та чому українська освіта таки працює. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:49:36

ЗНО під час війни – перший досвід та що буде далі | Тетяна Вакуленко – Дофамін для освіти

10/27/2022
Очільниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш поговорила із заступницею Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко про досвід проведення незалежного вступного іспиту під час війни та про те, яким буде ЗНО цього року. 1:49 12:10 13:1620:3723:2026:1034:1842:20 Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:51:34

UA: The day that we survived - Ep.1

3/1/2022
Russia invading Ukraine. Russia has launched a devastating attack on Ukraine, a European democracy of 44 million people, and its forces are on the outskirts of the capital, Kyiv. As the number of dead climbs, he stands accused of shattering peace in Europe. How's real ukrainian people living these war days? This podcast is all about this. Please share! Real ways you can help Ukraine as a foreigner - https://how-to-help-ukraine-now.super.site/

Duration:00:26:41

Як увімкнути мозок дитини | Катерина Ясько – Дофамін для освіти

12/10/2021
Співзасновниця ГО “Смарт освіта” Оксана Макаренко поговорила із психологинею, засновницею просвітницької ініціативи "Empatia.pro" та керівницею громадської спілки "Інститут інтегрального розвитку" Катериною Ясько про те, як допомогти дітям рости цілісними й активними. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:01:00:50

Чому діти не читають і як це виправити | Тетяна Стус – Дофамін для освіти

12/7/2021
Співзасновниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш поговорила з дитячою письменницею та керівницею Лабораторії дитячого читання МАН Тетяною Стус про те, як підібрати вдалі книги для дітей різного віку, як можуть зацікавити до читання батьки та вчителі, а також – що робити, коли дитина читала, а потім раптом перестала. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:58:15

Як підлітку знайти сродну працю: поради батькам і вчителям | Тамара Сухенко – Дофамін для освіти

12/4/2021
Співзасновниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш поговорила з психологинею, фасилітаторкою, коучкою та авторкою книжки і програми для підлітків "Як обрати професію майбутнього?" Тамарою Сухенко. Тамара провела сотні консультацій для дорослих і підлітків, щоб допомогти їм визначитися з майбутнім фахом. Тут вона ділиться своїми порадами, інсайтами і знаннями. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:01:08:08

Як зробити онлайн-навчання цікавим та ефективним | Ілля Філіпов – Дофамін для освіти

11/30/2021
Співзасновниця Смарт освіти Оксана Макаренко говорить із СЕО та співзасновником студії онлайн-освіти EdEra Іллею Філіповим про переваги, недоліки та можливості онлайн-навчання. для вчителів та керівників шкілдля педагогів та керівників закладів ПТО Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:51:30

Що робити батькам, аби дитина вчилась краще | Тетяна Вакуленко – Дофамін для освіти

11/25/2021
Галина Титиш веде розмову із заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко. Посилаючись на конкретні дані, говорили про те, як батькам допомогти дітям досягати кращих результатів у навчанні. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Duration:00:46:39

Талант дитини та її свобода. Що із цим робити батькам | Наталка Черепухіна та Петро Чорноморець – Дофамін для освіти

11/19/2021
У цьому випуску Галина Титиш говорить про межі свободи для дітей у навчанні та профорієнтацію для детей із авторами освітнього проєкту "Майбутні" Наталкою Черепухіною та Петром Чорноморцем. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрадріха Науманна за Свободу.

Duration:01:08:25

Як гаджети впливають на мозок дитини | Віктор Комаренко – Дофамін для освіти

10/8/2021
Говоримо з нейрофізіологом, кандидатом біологічних наук, співзасновником та керівником освітнього та дослідницького напрямів Beehiveor Віктором Комаренком. Ведуча – очільниця Смарт освіти Галина Титиш. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу

Duration:01:20:11

Як дистанційне навчання змінило освіту | Оксана Макаренко – Дофамін для освіти

10/1/2021
Говоримо зі співзасновницею ГО "Смарт освіта" Оксаною Макаренко про те, як пандемія змінила освітні системи та які зміни необхідні Україні. Ведуча - Галина Титиш. Подкаст створений за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу

Duration:01:18:07