Agata Swornowska "Rozmowy z mistrzami"-logo

Agata Swornowska "Rozmowy z mistrzami"

Health & Wellness Podcasts >

Expand your consciousness

Expand your consciousness
More Information

Location:

United States

Description:

Expand your consciousness

Language:

Polish


Episodes

Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Anna Muchnicka: medytacja Loving kindness, yoga

9/5/2019
More
Agata Swornowska i Anna Muchnicka rozmawiają o medytacji Loving Kindness - jak praktykować miłującą dobroć i jak stosować ją jako siłę zmieniającą życie. Anna Muchnicka jest nauczycielką jogi i medytacji Loving Kindness, Vipassana i Kundalini. Dzieli się z ludźmi filozofią i technikami Wschodu, gdzie mieszkała przez ostatnie 7 lat. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: "Anna Muchnicka to wyjątkowa kobieta, która wyszła poza schematy i w naukach wschodu znalazła dla swojego życia...

Duration:00:13:05

Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Tomasz Gruba: święta geometria, balans, harmonia

8/22/2019
More
Tomasz Gruba przybliżył nam zagadnienie świętej geometrii. Wyjaśnił w jaki sposób możemy wykorzystać ją dla osiągnięcia większej harmonii, naturalnego piękna i synchronizacji z otaczającym światem. Święta geometria powinna być bowiem naszym drogowskazem do ponownego zjednania z inteligencją i doskonałością natury. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: "Ujęło mnie w jak prosty, zrozumiały, a zarazem niezwykle ciekawy sposób, potrafi tłumaczyć tajniki harmonii i balansu, do którego...

Duration:00:14:10

Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Małgorzata Paluch: Germańska Nowa Medycyna

8/19/2019
More
Małgorzata Paluch jest terapeutką 5 Praw Natury i współautorką skutecznej terapii „Twoje zdrowie w 3 krokach”. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby, opracowaniu możliwej konfliktolizy, czyli możliwości zakończenia aktywności biologicznego konfliktu, wsparciu w procesie zdrowienia. Terapię prowadzi we Wrocławskim Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji Kwantomed. Tworzy także serial terapeutyczny „Choroba na własne życzenie”.

Duration:00:17:23

Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Maciej Marczak: męskość, siła braterstwa

8/9/2019
More
Agata Swornowska i Maciej Marczak rozmawiają o męskości, sile braterstwa, męskiej energii i rytuałach przejścia. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „Niezwykłe spotkanie z mężczyzną, który od lat intencjonalnie pracuje z męską energią, czerpiąc z tego ogromną mądrość. Jako podróżnik i entuzjasta życia, może być inspiracją dla poszukujących definicji męskości i połączenia z męskim wzorcami. Dzieli się ogromnym doświadczeniem siły braterstwa i inspiruje mocą przestrzeni serca.”...

Duration:00:15:18

Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami"- gość Alicja Bednarek: kobiecość, tantra, moc Shakti

8/9/2019
More
Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy, rozmawiała z Alicja Bednarek, Yogini i Ambasadorką Kobiecej Świadomości 👍 Przenosimy się zatem do świata tantry, kobiecości, mocy Shakti. Pochłonie nas prawdziwie kobieca energia 💪 Jak mówi Agata Swornowska: „Alicja to wyjątkowa kobieta, emanująca blaskiem, delikatnością i pięknem 🌷 Wrażliwa na subtelności. Przekonałam się, że jako Ambasadorka Kobiecej Świadomości, sama emanuje tą prawdziwie żywą, kobiecą energią :)”

Duration:00:14:26

Agata Swornowska i Marek Kukułka: szamanizm, rola emocji, intencje, praktyka terapeutyczna

8/9/2019
More
Zapraszamy na spotkanie Markiem Kukułką, uznanym Medicine Man z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną. Od wielu lat pozostaje w regularnym kontakcie z mistrzami duchowymi z Ameryk Północnej i Południowej oraz reszty świata. Brał udział w licznych ceremoniach i inicjacjach – w tym w Poszukiwaniu Wizji oraz siedmiu Tańcach Słońca. Jest przedstawicielem Camino Rojo – tzw. Czerwonej Drogi, drogi serca i miłości. Z redaktor naczelną One Energy, Agatą Swornowską, rozmawiał o szamanizmie,...

Duration:00:18:48

Agata Swornowska i Nisarga: praca z ciałem, masaż, ból

8/9/2019
More
Zapraszamy na kolejny wywiad One Energy TV, tym razem o integralnej części naszego życia, bólu. Z trenerem pracy z ciałem i oddechem, Nisargą Erykiem Doboszem, mówiliśmy o przyczynach bólu, czytaniu swojego ciała, polskiej naturze, konieczności wiary w metodę i emocjach. Dzięki tej rozmowie wielu z Was inaczej spojrzy na ból

Duration:00:19:19

Agata Swornowska i Dorota Gudaniec: konopie - mity i fakty

8/9/2019
More
Konopie to temat budzący wiele kontrowersji, a tym samym warty poznania. W One Energy TV rozmawialiśmy o nich z Dorotą Gudaniec, Prezes Zarządu Fundacja Krok Po Kroku działającej na rzecz legalizacji medycznej marihuany. Czym zatem jest medyczna marihuana, jakie są właściwości konopi, na których tak zależy i w jakich sytuacjach mogą być one pomocne. Między innymi tego dotyczyła nasza rozmowa. Zapraszamy :)

Duration:00:09:28

Agata Swornowska i Marek Tomczak: siła dzwięku, gongów, wibracje

8/9/2019
More
Zapraszamy Was na rozmowę pełną dźwięków. Marek Tomczak, terapeuta wykorzystujący siłę dźwięku, propagujący siłę świętego gongu, który jak mówi otwiera czakrę serca na uniwersalną miłość do ludzi, opowiedział o sile wibracji i tym jak działają one na człowieka.

Duration:00:10:41

Agata Swornowska i Satyarthi Peloquin: MER, Osho teaching, energy

7/31/2019
More
Naszym gościem w One Energy TV był Satyarthi Peloquin, który od 42 lat zajmuje się profesjonalnie pracą z ciałem. Opowiedział na radzeniu sobie z bólem oraz autorskiej metodzie MER - Mięśniowo Powięziowego Rozluźniania Energetycznego. Satyarthi podzielił się także wspomnieniami z pracy z Osho, którego osobistym masażystą był podczas pobytu w Osho Commune International👏 Od mistrza otrzymał wskazówki odnośnie pracy z ludźmi.

Duration:00:15:05

Agata Swornowska i Maciej Żbik: zarządzanie energią, techniki medytacyjne, terapia wglądu

7/31/2019
More
Zapraszamy na kolejny odcinek z serii wywiadów One Energy TV. Dziś spotkanie z Maciejem Żbikiem z Fundacji dla ludzi, który opowie nam o stworzonej przez siebie terapii wglądu oraz problemach, z którymi najczęściej się styka. Czy rozpoznajecie w tych sytuacjach siebie?

Duration:00:13:05

Agata Swornowska i Anna Sierpowska: movement medicine, taniec jako język duszy

7/31/2019
More
Gościem One Energy TV jest Anna Sierpowska, nauczycielka Movement Medicine. Swoją praktykę pracy z ciałem zbudowała na bazie wielu lat tańca i świadomego poruszania się. Propaguje taniec jako uniwersalny język, którym opowiada historię naszej duszy.

Duration:00:12:02

Agata Swornowska i Jacek Sokal: fizyka emocji, zjawisko energetyczne, bioenergoterapia

7/31/2019
More
Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z Jackiem Sokalem. Specjalizuje się w psychologii poznawczej i pracy na przekonaniach ze szczególnym uwzględnieniem przekonań ukrytych w podświadomości. Rozmawialiśmy o fizyce emocji i jej wpływie na całe życie, wybory, stany zdrowia, choroby i blokady poznawcze.

Duration:00:12:45

Agata Swornowska i Samia: jak powrócić do kobiecości?

7/31/2019
More
Dziś zapraszamy na wyjątkowo kobiecą rozmowę. Samia i Agata Swornowska rozmawiały o kobiecości, połączeniu rytmu naszego ciała z Księżycem oraz cyklu menstruacyjnym, będącym podróżą, która przeprowadza przez różne fazy i etapy tej kobiecości. Samia to autorka bloga Mamaloona i założycielka grupy Kobiece Lunarium. Od wielu lat zafascynowana jest Księżycem i ciałami niebieskimi, eksploruje temat kobiecości, płodności i cyklu menstruacyjnego.

Duration:00:08:15

Agata Swornowska i Piotr Bielski: ćwiczmy śmiech

7/31/2019
More
Zapraszamy na roześmiany odcinek z jogą śmiechu. Jej propagatorem w Polsce jest Piotr Bielski - jogin śmiechu, podróżnik, autor książek "Joga śmiechu. Droga do radości" i "Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny". Piotr stawia sobie za cel, by Polska była najbardziej roześmianym państwem świata.

Duration:00:08:19

Agata Swornowska i Iza Jung: odmienny stan świadomości, seksuologia

7/31/2019
More
Czym jest odmienny stan świadomości i co możemy dzięki niemu przepracować? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Izabelą Jung, psychologiem, seksuologiem, terapeutą. Od kilku lat współpracuje z ośrodkami prowadzącymi ceremonie z roślinami, wspomagając uczestników w integrowaniu odmiennych stanów świadomości.

Duration:00:09:26

Agata Swornowska i Dariusz Ślusarczyk: podróż, proces głębokiem odmiany

7/31/2019
More
Zapraszamy Was w daleką podróż :) Darius Ślusarczyk, podróżnik, praktykujący na duchowej ścieżce związanej z rdzenną medycyną Amazonii i Andów opowiedział o swoich licznych podróżach i doświadczeniach z nich wyniesionych. Darius organizuje wyprawy do Kolumbii w ramach projektu ONERIVER — „podróże do źródła.” Więcej o tym na stronie: http://oneriver.pl/

Duration:00:08:10

Agata Swornowska i Avtar Kirtan Kaur: spotkanie z samym sobą, joga Kundalini

7/31/2019
More
W One Energy TV zagościła Kundalini Joga. Temat przybliżyła nam Avtar Kirtan Kaur, jogini i artystka Vedic Art, która zgłębia naturę ludzkiej bezkresności poprzez regularną praktykę oraz nauczanie starożytnej duchowej technologii Kundalini Jogi.

Duration:00:10:30

Agata Swornowska i Marta Obrycka: medytacje aktywne OSHO

7/31/2019
More
Gościem One Energy TV była Marta Obrycka, Certyfikowany Facylitator Medytacji Aktywnych OSHO. Jako aktywna miłośniczka medytacji i życia tu i teraz, zaangażowana jest w szerzenie i praktykowanie medytacji według mistrza Osho. Nam opowiedziała o tym czym są Medytacje Aktywne OSHO, co nam dają i jaki jest ich cel. Jak dzięki nim można spotkać się z życiem w inny sposób, jak przyjąć to życie w różnych formach.

Duration:00:14:54

Agata Swornowska i Sylwia Kocoń: transformacja, mentalność obfitości, psychologia

7/31/2019
More
Transformacja z mentalności braku, w mentalność obfitości. Właśnie o tym rozmawialiśmy z terapeutką i autorką programów online, Sylwią Kocoń. Kiedyś kobieta bankowości, dziś terapeutka pracująca nie tylko na poziomie umysłu i emocji, lecz wykraczająca poza ramy klasycznej psychologii. Sylwia Kocoń wchodzi w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji. Jest autorką programów przyciągania pieniądza oraz projektu obfitość. I...

Duration:00:17:00