Electoral Rake-logo

Electoral Rake

Podcasts >

Raidījuma vadītāji - politisko norišu vērotāji - Ivars Ijabs un Mārcis Bendiks - aicinās klausītājus piedalīties vēlēšanās un palīdzēs izdarīt izvēli, kā arī izprast kopsakarības un ļaut katram pieņemt tik labu lēmumu, cik vien iespējams.

Raidījuma vadītāji - politisko norišu vērotāji - Ivars Ijabs un Mārcis Bendiks - aicinās klausītājus piedalīties vēlēšanās un palīdzēs izdarīt izvēli, kā arī izprast kopsakarības un ļaut katram pieņemt tik labu lēmumu, cik vien iespējams.
More Information

Location:

Latvia

Genres:

Podcasts

Description:

Raidījuma vadītāji - politisko norišu vērotāji - Ivars Ijabs un Mārcis Bendiks - aicinās klausītājus piedalīties vēlēšanās un palīdzēs izdarīt izvēli, kā arī izprast kopsakarības un ļaut katram pieņemt tik labu lēmumu, cik vien iespējams.

Language:

Latvian


Episodes

Kā darbojas balsošanas tehnika un, kas būtu jāzina par balsošanu?

10/4/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} Šodien, 4. oktobrī, no plkst. 15.05 cikla "Vēlēšanu grābeklis" noslēdzošajā raidījumā, programmu vadītājs Dzintars Tilaks iztaujāja politisko aktivitāšu vērotājus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par to, kas iepriekšējos raidījumos palicis "aizkadrā" - mīts par OIK, taras depozītu sistēmas jautājums, par varas nemainīšanos pašvaldībās un pašvaldību reformu partiju programmās, kā darbojas...

Duration:00:17:06

Valsts ārējā un iekšējā drošība partiju programmās

10/3/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 3. oktobrī no plkst. 15.05 raidījumā "Vēlēšanu grābeklis", programmu vadītājs Dzintars Tilaks iztaujāja politisko aktivitāšu vērotājus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par valsts ārējās un iekšējās drošības jautājumiem partiju programmās - drošība no ģeopolitiskā rakursa, attiecības ar Eiropas Savienību, pilsoņu drošība ikdienā. Par šiem un citiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:43:15

Ko sola partijas?

10/2/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 2. oktobrī no plkst. 15.05 raidījumā "Vēlēšanu grābeklis", programmu vadītājs Dzintars Tilaks iztaujāja politisko aktivitāšu vērotājus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par to, kādas izmaiņas pirmsvēlēšanu laikā sola partijas - izglītībā, veselības aprūpē, kultūrā, ģimenē... Par šiem un citiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:45:34

Kādi ir partiju solījumi finanšu un ekonomikas jomā?

10/1/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 1. oktobrī plkst. 15.05 aizsākas raidījumu cikla "Vēlēšanu grābeklis" otrā nedēļa. Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis iztaujāja politisko aktivitāšu vērotājus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par naudu, par to kādi ir partiju solījumi finanšu un ekonomikas jomā. Par šiem un citiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:46:46

Cik daudz politikas tiek „taisīts” Latvijā?

9/28/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 28. septembrī no plkst. 15.05 raidījumā "Vēlēšanu grābeklis", Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis iztaujāja politiskos ekspertus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par to cik daudz politikas tiek "taisīts" Latvijā. Un kā ir ar Briseles un citu pilsētu „kāpostiem” un ko ar to darīt vēlētājam? Par šiem un citiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:58:15

Kas lācītim vēderā, jeb kā īsti notiek vēlēšanas?

9/27/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 27. septembrī no plkst. 15.05 raidījumā "Vēlēšanu grābeklis", Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis iztaujāja politiskos ekspertus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par jautājumiem kas skar vēlētājus, vēlēšanu apgabalus, mandātus, vēlēšanu komisijas un citas ar vēlēšanu procedūru saistītas lietas. Tas viss raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:58:25

Kas tas par "zvēru" - partija?

9/26/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 26. septembrī no plkst. 15.05 raidījumā "Vēlēšanu grābeklis", Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis iztaujāja politiskos ekspertus - Mārci Bendiku un Ivaru Ījabu par jautājumiem kas skar partijas. Vai "partija" šodien ir teju lamuvārds un kam tās vispār vajadzīgas? Vai partiju Latvijā ir par daudz un kāpēc ministriem nav jābūt kādas partijas biedriem? Un vai tas ir mīts, ka "vara tautā...

Duration:00:51:47

Vēlēšanu barjeras un aptaujas

9/25/2018
More
{module widgetid="63" id="media" action="liveblock" channel="2" layoutid="0" layout="" static=""} 25. septembrī plkst. 15.05 Latvijas Radio 2 ēterā un arī video tiešraidē mājas lapā raidījumu cikla "Vēlēšanu grābeklis" otrais raidījums, kurā raidījuma vadītāji, eksperti - Mārcis Bendiks un Ivars Ījabs diskutēja par vēlēšanu barjerām un aptaujām. Kāpēc ir piecu procentu barjera? Vai vēlēšanu aptaujas ir nopietni ņemamas? Par šiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:00:44:05

Kāpēc vispār notiek vēlēšanas?

9/24/2018
More
Gaidot 13. Saeimas vēlēšanas, 24. septembrī plkst. 15.05 Latvijas Radio2 ēterā skanējumu sāka pirmais cikla "Vēlēšanu grābeklis" raidījums, kurā politisko aktivitāšu vērotāji - Mārcis Bendiks un Ivars Ījabs diskutēja par to vai vēlēšanas ir tas pats kas "vienas dienas izpārdošana"? Vai tas ir mīts, ka "visi (deputātu kandidāti) viņi ir vienādi"? Un kāpēc vispār notiek vēlēšanas? Par šiem un vēl citiem jautājumiem raidījumā "Vēlēšanu grābeklis"!

Duration:01:06:43

LR2 piedāvā raidījumu ciklu "Vēlēšanu grābeklis"

9/19/2018
More
Gaidot 13. Saeimas vēlēšanas, darbdienās no 24. septembra līdz 4. oktobrim plkst. 15.05, Latvijas Radio2 piedāvā deviņu raidījumu ciklu „Vēlēšanu grābeklis”. Raidījuma vadītāji - politisko norišu vērotāji - Ivars Ijabs un Mārcis Bendiks - aicinās klausītājus piedalīties vēlēšanās un palīdzēs izdarīt izvēli, kā arī izprast kopsakarības un ļaut katram pieņemt tik labu lēmumu, cik vien iespējams. „Vēlēšanu grābeklis” ir radiošovs, kas izskanēs nevis kā klasiska politisko komentētāju...

Duration:00:00:53