Káva o čtvrté-logo

Káva o čtvrté

Podcasts

Vaše každodenní inspirace. Životní styl, rodina, zdraví, finance nebo volný čas! Vaše zkušenosti, nové trendy i odborný pohled! Povídáme si o všem, co vás zajímá. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Location:

United States

Genres:

Podcasts

Description:

Vaše každodenní inspirace. Životní styl, rodina, zdraví, finance nebo volný čas! Vaše zkušenosti, nové trendy i odborný pohled! Povídáme si o všem, co vás zajímá. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Twitter:

@CRoDvojka

Language:

English

Contact:

+420221552500


Episodes

Vaše každodenní inspirace: Potřebuji řemeslníka aneb Paninko, takhle to dělám vždycky

6/6/2023
Host: ing. arch Lukáš Janout, zakladatel projektu a instagramového účtu Delniq. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:39

Vaše každodenní inspirace: Výměna kolenního a kyčelního kloubu

6/5/2023
Host: MUDr. Milan Pastucha, primář ortopedického oddělení Nemocnice Hořovice. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:32:09

Vaše každodenní inspirace: Tropické a subtropické pokojové rostliny

6/2/2023
Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:31:49

Vaše každodenní inspirace: Rebarbora nejen na koláči

6/1/2023
Host: Jana Florentýna Zatloukalová. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:23

Vaše každodenní inspirace: Tohle je můj pozemek!

5/31/2023
Host: advokát Štěpán Ciprýn. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:38

Vaše každodenní inspirace: Zdravotní pojištění

5/30/2023
Host: ing. Helena Rögnerová, náměstkyně ministra zdravotnictví, vrchní ředitelka pro ekonomiku a zdravotní pojištění. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:06

Vaše každodenní inspirace: Urgentní příjem + první pomoc

5/29/2023
Host: doc. MUDr. Tomáš Vymazal přednosta KARIM 2. LF UK . Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:36:13

Vaše každodenní inspirace: Invazní druhy

5/26/2023
Host: RNDr. Jiří Skuhrovec. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:20

Vaše každodenní inspirace: Jak jíst v pubertě, těhotenství a menopauze

5/25/2023
Host: nutriční terapeutka Věra Boháčová. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:36:25

Vaše každodenní inspirace: Senoseč může být i online

5/24/2023
Hosté: doc. ing. Jan Bartoška, Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze a Ing. Jan Cukor, Ph.D., Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:32

Vaše každodenní inspirace: Není to náhodou váš majetek?

5/23/2023
Hosté: JUDr. Linda Rauová, ředitelka Odboru Hospodaření s majetkem státu, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, územní pracoviště Plzeň a Ing. Michaela Tesařová, tisková mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:31:32

Vaše každodenní inspirace: Bolesti hlavy a migréna

5/22/2023
Host: MUDr. Tomáš Nežádal, Ph.D., neurologické oddělení ÚVN, předseda Sekce pro diagnostiku a léčbu bolesti hlavy České neurologické společnosti. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:54

Vaše každodenní inspirace: Výsadba letniček a teplomilné zeleniny

5/19/2023
Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:36:41

Vaše každodenní inspirace: Rozhlas – neviditelný společník

5/18/2023
Hosté: režisér Aleš Vrzák, vedoucí tvůrčí skupiny Režie a zvukový designer a psycholog Dalibor Špok. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:36:56

Vaše každodenní inspirace: Vitaminové bomby

5/17/2023
Host: nutriční terapeutka Tamara Starnovská. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:32

Vaše každodenní inspirace

5/16/2023
Host: prof. MUDr. Ivan Netuka, Přednosta Kliniky kardiovaskulární chirurgie IKEM. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:59

Vaše každodenní inspirace: Jarní procházky se psy

5/15/2023
Host: MVDr. Martina Načeradská. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:57

Vaše každodenní inspirace: Voňavá levandule

5/12/2023
Host: pěstitelka Helena Neumannová. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:36

Vaše každodenní inspirace: Test hotových jídel

5/11/2023
Host: Sabina Andrée, Dtest. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:30:46

Vaše každodenní inspirace: Cestujeme s dětmi do zahraničí

5/10/2023
Host: advokát Adam Stawaritsch. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:32