Swan Show-logo

Swan Show

Podcasts >

More Information

Location:

Lithuania

Genres:

Podcasts

Language:

Lithuanian


Episodes

S01E10 'Swan Show' : Edgaras Lubys (Amberlife). Veganizmas - pasirinkimas, ne išskirtinumas

8/21/2018
More
Laidoje lankosi atlikėjas, Edgaras Lubys. Šiandien tem ayra labai socialiai jautri ir dažniausiai susilaukia dviejų skirtingų pusių priešpriešos - veganizmas. Edagaras papasakojo apie šios mitybos privalumus bei trūkumus. Kaip taisiklingai reiktų pereiti prie veganiškos mitybos ir kodėl daugeliui veganų reiktų susitvarkyti su savimi ir savo psichika. Pokalbis, kuris pakeis daugelio suvokimą apie veganus bei palies visavalgių širdis. Edgaras nekartą bėgo maratonuose, todėl pasidalino savo...

Duration:00:59:50

S01E09 'Swan Show' : Marius Repšys. Kas tau svarbiau: gyvenimas ar sportas?

8/15/2018
More
Laidoje išgirsite vieną talentingiausių žmonių Lietuvoje, geriausią 2017 metų aktorių, rašytoją - Marių Repšį. Kalbamės apie jo gyvenimą ir sunkumus, kuriuos jis patyrė per pastaruosius 10 metų. Kokią įtaką jam turėjo sportas ir kodėl jis jau ilgą laiką to nedaro. Pasidalins patarimais su Jumis, kaip nusiraminti prieš išeinant ant scenos ir atrasti gyvenime aukso viduriuką bei kurią knygą privalote perskaityti šiais metais!

Duration:00:30:10

S01E08 'Swan Show' : Kristina Valaitis. Kilnoti svorius yra moteriška ir labai

8/8/2018
More
Kristina Valaitis yra ortopedė technologė, Lietuvos karate prizininkė bei Lietuvos trikovės nugalėtoja. Sportas bei sveika gyvensena ją lydi visą gyvenimą ir ji yra įsitikinusi, kad svorių kilnojimasi yra labai moteriškas sportas, kuris lavina valią, atsakomybę ir tikslų siekimą. Laidoje išgirsime daug patarimų apie vieną svarbiausių mūsų gyvenimo kokybės akcentų - avalynę. Nuotaikingas "Swan Show" podcastas, kuris yra labai infromatyvus ir nuotaikingas. Smagaus klausymo!

Duration:00:35:39

S01E07 'Swan Show' : Sergejus Maslobojevas. Esi laimingas, kai darai kas patinka ir pasitiki savimi

8/1/2018
More
Sergej Maslobojev yra tituluočiausias Lietuvos kovotojas, kuris jau nugalėjo daugaiu nei 33 kartus, ne kartą tapo čempionu ir kasdien yra laimingas, nes daro tai kas jam patinka, nors kadaise paklausė kitų ir nuklydo nuo savo kelio. Jis papasakos su kokiais sunkumais susidurė, kas jam labiausiai padeda susikaupti prieš varžybas, kaip ruošiasi, kokius patarimus gali duoti norintiems pradėti kovoti ar tiesiog treniruotis. Klausykite "Swan Show" podcaste per Soundcloud, iTunes Podcast, Google...

Duration:00:58:22

S01E06 'Swan Show' : Karolis Aleksandravičius. Galiūnai valgo sveiką maistą

7/25/2018
More
'Swan Show' podcaste kalbinu trikovės prizininką, rekordininką, galiūną - Karolis Aleksandravičius. Sužinosite plačiau apie galiūnų sportą ir kiek tai kainuoja fizinių jėgų bei finansinių išlaidų. Kodėl Karolis pasirinko būtent šį sportą ir su kokiais sunkumais susiduria kiekvieną dieną įprastame mums gyvenime dėl savo nekuklaus dydžio. Sulauksite naudingų patarimų apie mitybą, treniruotes ir pasiruošimą treniruotėms, nes Karolis prieš tapdamas galiūnų praėjo sunkų kelią salėje su baziniai...

Duration:00:42:09

S01E05 'Swan Show' : Jolanta Leonavičiūtė. Nevalgymas po 6 yra nesveika

7/18/2018
More
'Swan Show' laidos svečias yra buvęs modelis, TV laidų vedėja, įvairių projektų dalyvė, sporto entuziastė, asmeninė trenerė ir verslininkė - Jolanta Leonavičiūtė. Laidoje kalbamės apie jos karjeros pradžią. Mitybos ir sporto įpročius, kaip auklėja savo sūnų bei kokius patarimus turi merginoms norinčioms turėti idealias kūno formas.

Duration:00:47:48

S01E04 'Swan Show' : Vytautas Medineckas (Ironvytas). Būti sėkmingu - pasirinkau kelią be alkoholio

7/11/2018
More
Show' laidos svečias yra visiems gerai žinomas dainininkas aka reperis, aktorius, verslininkas, charizmatiška asmenybė - Vytautas Medineckas arba geriau žinomas, kaip Ironvytas. Laidoje jis atskleidė apie savo jaunystės pasirinkumus tam, kad tapti sėkmingam, kiek tai įtakos turėjo sportas ir ką jis mano apie jaunimą, be kantrybės, naudojantį steroidus. Pokalbis, kuris atrodė lyg 5 minutės ir tikrų draugų tarpe. Smagaus klausymo!

Duration:00:47:09

S01E03 'Swan Show': Nerijus Venckus. Neįgalumo mintis veju tik su sporto pagalba

7/4/2018
More
Šiandienos 'Swan Show' podcast'o svečias yra Nerijus Venckus, kuris būdamas 22-jų metų pateko į auto įvykį, deja po kurio, neteko galimybės vaikščioti. Nepaisant savo negalios, Jis sugebėjo profesionaliai žaisti krepšinį ir atstovauti Lietuvą, rungtis ant kultūrizmo scenos bei sukurti nuostabią šeimą. Kaip jis pats sako, viskas geriausia įvyko po nelaimės. Jautrus, motyvuojantis ir liečiantis neįgalumo problemas Lietuvoje pokalbis su Nerijumi tikrai suteiks sparnus!

Duration:00:34:24

S01E02 'Swan Show' : Asta Kaukaitė. Stangraus kūno kaina - sunkūs svoriai

6/27/2018
More
'Swan Show' laidos svečias yra Mis Gracija 2009, Fit Model Lietuva 2016 prizininkė ir cross training asmeninė trenerė Asta Kaukaitė. Laidos metu sužinosite kaip Jai sekėsi ruoštis grožio konkursams ir kokius patarimus ji gali duoti merginoms, kurios nori visuomet atrodyti puikiai. Vaikinai irgi rasite tikrai daug naudingos ir pikantiškos informacijos sau.

Duration:00:41:16

S01E01 'Swan Show' : Vaidas Baumila. Norėdamas gerai atrodyti, tiesiog nevalgiau

6/19/2018
More
'Swan Show' laidos svečias Vaidas Baumila pasakoja apie savo aktyvumų gyvenimą, kaip jam sekasi išlaikyti puikias kūno formas scenoje ir kitus gyvenimo santykius.

Duration:00:40:38