Cmendina Radio-logo

Cmendina Radio

536 Favorites

More Information

Location:

Albania

Genres:

Variety

Description:

Cmendina Radio ju jep mundesine te keni gjithmone me vete nje nga radiot me te vecanta ne Shqiperi. Skecet dhe humori i cmendur i stafit te Cmendina Dublim i perzire me muziken me te mire, miksuar dhe perzgjedhur nga DJ me ne ze ne Shqiperi me nje cilesi te larte transmetimi.

Language:

Albanian

Contact:

Pavioni nr 5, Tirana, Albania +355 68 20 97 096


Stations

Cmendina Radio
Cmendina Radio

it's not just music, it's a culture

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads