Porozmawiajmy o podcastach-logo

Porozmawiajmy o podcastach

1 Favorite

More Information

Location:

Poland

Twitter:

@krysti0

Language:

Polish


Episodes

Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska

7/31/2017
More
Kobieta pracująca, która żadnej pracy i żadnego tematu się nie boi. W swoich podcastach mówi dużo, słucha jeszcze więcej. Adres odcinka: Ta co słucha i gada, czyli Kamila Goryszewska Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast. Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.

Duration: 02:05:34


Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko

7/14/2017
More
Abstrakcyjny świat rodem z filmów science-fiction to dla niego chleb powszedni. O tym świecie potrafi opowiadać bardzo przystępnym językiem w bardzo przyjemny sposób. Adres odcinka: Biznes myśli – o sztucznej inteligencji opowiada Vladimir Alekseichenko Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na stronie Jak zrobić podcast. Subskrybuj podcast w Apple Podcast, na Androidzie lub za pomocą RSS.

Duration: 01:45:58


Start Up My Life – Margo Ovsiienko

6/30/2017
More
Posłuchajcie co o marketingu, budowaniu własnej marki, zarabianiu na podcastach i - oczywiście - o podcastach ma do powiedzenia Margo Ovsiienko, autorka bloga i podcastu Startup my life.

Duration: 01:17:07


Sposób na życie w podróży według Mikołaja Cichomskiego

12/20/2016
More
Posłuchajcie co o podróżach, blogowaniu, podcastach i łączeniu przyjemnego z pożytecznym ma do powiedzenia Mikołaj Cichomski, autor bloga i podcastu Życie w podróży.

Duration: 00:53:16


Mega głos Magdaleny Gościmskiej

12/5/2016
More
Posłuchajcie co o podcastach, błędach językowych i ładnej wymowie ma do powiedzenia zawodowa lektorka Magdalena Gościmska, autorka podcastu Mega głos.

Duration: 00:46:54


Z pasją o mocnych stronach opowiada Dominik Juszczyk

11/22/2016
More
Posłuchajcie co o podcastach i podcastowaniu ma do powiedzenia Dominik Juszczyk, Gallup-Certified Strengths Coach, autor bloga Near Perfect Performance i podcastu Z pasją o mocnych stronach.

Duration: 00:51:09