We have updated our Terms of Service and Privacy Policy. Learn More

RADIO ISTOGU-logo

RADIO ISTOGU

81 Favorites

More Information

Location:

Serbia

Description:

Kjo radio filloi punën më 03.01.2018.Fillimisht filloi me muzikë,këngë të zgjedhura shqip,pastaj deri sa u adoptua platforma dhe u rregulluan studiot e Radio Istogut filloi edhe me emisione te ndryshme,lajme, sport, muzikë e çdo gjë sa i përket një radioje profesionale.

Language:

English

Contact:

+37744522682


Stations

RADIO ISTOGU
RADIO ISTOGU

MUZIKA ËSHTË JETA!

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads