Snidane s ...-logo

Snidane s ...

87 Favorites

More Information

Location:

Czech Republic

Description:

Společný projekt Tomáše Hajzlera a Petra Máry zaměřený na svobodu v práci, správu času, hodnotu peněz a řadu dalších témat.

Language:

Czech


Episodes

Snídaně s ... #21

5/12/2013
More
Čau kamarádi, je tu další Snídaně. O jídle. Téma, na které oba sdílíme pohledy – viz díl č. 11. V závěru nás zradil zvuk, tak snad to bude dokoukatelné.

Snídaně s ... #19 a 20

4/24/2013
More
Po delší době jsme se s Tomášem opět setkali na lavičce na Vyšehradě a naše diskuze se točila kolem toho, co jsme se naučili v posledních měsících a o tom, jak vypadá krize na jihu Evropy.

Snídaně s ... #18

10/22/2012
More
Já hledám cesty, jak to ve firmě nastavit tak, aby lidi milovali svoji práci a Petr zná společnost, která do velké míry miluje, co dělá. A mezi těmito dvěma zájmy je tedy více než zřetelný průnik.

Snídaně s ... #17

10/5/2012
More
A tak je dnes Snídaně č.17, která se věnuje důležitému aspektu dnešního systému (Stejně jako 16-ka, v Café Kafíčko). Něčemu, co mě osobně více než pálí. Možná proto jsem to, na chudáka Petra, tentokrát trochu pálil. Ale možná to máte stejně…

Snídaně s ... #16

10/3/2012
More
Rozhodl jsem se tam Petra vyptat na jeho projekt IPad ve škole. Proč? Jsem přesvědčený o tom, že svoboda v práci je možná pouze pokud jí bude předcházet svoboda ve škole.

Snídaně s ... #15

5/9/2012
More
Téma hledání vlastního talentu nám přijde natolik zásadní a komplexní, že jsme si ho vzali minulý pátek do Chotkových sadů. Zde je výstup. Dobrou chuť!

Snídaně s ... #14

4/16/2012
More
Tak a je tu snídaně č.14. Točili jsme ji už zkraje ledna a já trochu otálel se zveřejněním, neboť mi přijde poněkud stěžovací. Bylo to těsně po „střetu se systémem“ a mně z toho nebylo moc dobře (na duši). A i když s nadhledem času vidím mnohé věci jinak, padlo tam pár zajímavých postřehů a myšlenek hodných šíření.