Super Star Radio-logo

Super Star Radio

166 Favorites

More Information

Location:

Tirana County, Albania

Description:

Super Star Radio ka frekuencat 98.7 Mhz dhe degjohet ne 60% te territorit shqiptar. Me nje larmishmeri programacionesh vjen si nje nder radiot me te vlersuara nga degjuesit ne Shqiperi. Muziken me te mire shqiptare e degjoni vetem ne 98.7 Mhz

Language:

Albanian

Contact:

+355 68 20 10 668


This station is not currently available on TuneIn.