Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads
We help good thoughts-logo

We help good thoughts

Business & Economics Podcasts >

More Information

Location:

Czech Republic

Language:

Czech


Episodes

StartUPcast 3.díl: O podnikání v Čechách s Davidem Navrátilem

11/23/2017
More
Jak jsme na tom s podnikáním, vzděláváním a ekonomikou ve srovnání se světem? Jaké jsou trendy ve start-upech a je obtížné v dnešní době sehnat kapitál? O tom, ale i třeba o kryptoměnách je další díl našeho podcastu, tentokrát s hlavním ekonomem České spořitelny Davidem Navrátilem. Poslechni si díl plný zajímavých analýz, dat a srovnání od někoho, kdo má prý špatnou paměť na čísla :-)

Duration: 00:44:09


StartUPcast 2.díl: Nápad a byznys plán

10/11/2017
More
Druhý díl podcastu Pomáháme dobrým myšlenkám na téma: Potřebuju geniální nápad na rozjezd podnikání? A měl bych si ten nápad nechat pro sebe nebo ho naopak všude říkat? Také se podíváme na byznys plán. Je dnes ještě důležitý nebo jde o přežitek a stačí jednoduchý Lean Canvas? Na závěr řešíme nejčastější chyby začínajících podnikatelů. Hosty moderátora Dana Tržila, kteří na tyto otázky odpoví jsou Michal Andera, Gábina Koláčková, Věra Šidlíková, Martin Štoncner a Jan Školník.

Duration: 00:31:29


StartUpCast 1.díl: Podnikání vs. Zaměstnání

10/4/2017
More
Vítejte u prvního dílu nového podcastu Pomáháme dobrým myšlenkám. V první sérii podcastu, nazvané StartUpCast se podíváme na téma podnikání a startupů. Prvním dílem začneme u fundamentální otázky - je dnes lepší podnikat nebo se nechat zaměstnat? S hosty Gábinou Koláčkovou z podnikatelského inkubátoru PointOne, Michalem Anderou z VŠE a startupem Sensfood se bavíme o tomto dilematu. Řešíme také, jak se vyučuje podnikání na univerzitách, jestli je lepší začít podnikate hned po škole nebo...

Duration: 00:31:04