w Europie-logo

w Europie

Podcasts >

More Information

Location:

Poland

Genres:

Podcasts

Language:

Polish


Episodes

Francja przywraca pobór

3/2/2018
More
Opis odcinka w Europie: Oto trzeci odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku będzie o planach przywrócenia poboru we Francji, dowiecie się co się stało z Martinem Schultzem oraz dowiecie się trochę o Kosowie! Podziękowania: W powstaniu odcinka pomogli: Filip Jurczok (pobór), Paweł Skała-Piękoś (Schultz), Agata Bruchajzer (Kosowo) Bardzo […] Artykuł Francja przywraca pobór pochodzi z serwisu w Europie.

Duration:00:18:35

Konflikt dyplomatyczny Holandia – Turcja

2/13/2018
More
Opis odcinka w Europie: Oto drugi odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku usłyszycie dlaczego Ryszard Czarnecki został odwołany ze stanowiska wiceprzewodniczącego PE, dowiecie się jak wyglądał początek kryzysu Holandia – Turcja, usłyszycie czy zmiana czasu ma sens i jakie państwa mogą dołączyć w najbliższych latach do UE! Podziękowania: […] Artykuł Konflikt dyplomatyczny Holandia – Turcja pochodzi z serwisu w Europie.

Dzień dobry w Europie!

2/4/2018
More
Opis odcinka w Europie: Oto pierwszy odcinek audycji w Europie! Czyli pigułki wiedzy na tematy europejskie. W dzisiejszym odcinku usłyszycie jak wyglądały wybory w Czechach, usłyszycie o planach Komisji Europejskiej dot. budowy sieci superkomputerów i dowiecie się co to jest Galileo i dlaczego się przenosi! Spis treści: 00:00:44 • Wybory prezydenckie w Czechach 00:07:32 • […] Artykuł Dzień dobry w Europie! pochodzi z serwisu w Europie.