iPhone Turka Podcast-logo

iPhone Turka Podcast

Technology Podcasts

iPhone, iPad ve fazlasi..

Location:

Turkey

Description:

iPhone, iPad ve fazlasi..

Twitter:

@iphoneturka

Language:

Turkish


Episodes

Podcast Episode #Special Edition: iPhone 7 Türkçe İnceleme En iyi ve En kötü 5 özellik

9/20/2016
iPhone 7 Plus'ı aldık, kullandık. Üzerinde detaylı sohbetimizi merak edenler ve en iyi, en kötü özellikleri merak edenler Podcast'imizde dinleyebilirler.

Duration:00:53:09

Podcast Episode #Special Edition: iPhone 7 Lansmanı Değerlendirmesi

9/10/2016
iPhone 7 lansmanını ve yeni çıkan iPhone 7 , 7 Plus, Apple Watch ve Airpod’ları sizin için değerlendirdik, detaylı sohbetimizi merak edenler Podcast’imizde dinleyebilirler.

Duration:01:27:11

Podcast Episode #Special Edition: Apple Watch (iWatch) Lansmanı Türkçe Anlatım

3/11/2015
Apple Watch’un canlı lansmanında yapmış olduğumuz detaylı yorumları ve değerlendirmeleri kaçıranlar ya da tekrar dinlemek isteyenler bu Podcast’imizde dinleyebilirler.

Duration:01:01:37

Podcast Episode #Special Edition: iPhone 6 ve 6 Plus İnceleme Sohbeti

10/1/2014
iPhone 6 ve 6 Plus incelemelerimizin ardından gerçekleştirdiğimiz Special Edition Podcast yayınımızı sizlerle paylaşıyoruz. Bu aynı zamanda videosunu da çekmiş olduğumuz Sohbet Podcast’imiz, yolda da videoyu izlemeden sadece dinleyebilmeniz için sizler için Ses PodCast’imizi paylaşıyoruz. Bu sohbette kısaca şu konuları ve bunların cevaplarını bulabileceksiniz: Hangi modeli seçmeli: iPhone 6 ve iPhone6 Plus mı? iPhone 6 Plus ne kadar büyük? Neden büyük bir iPhone yapılması gerekiyordu? iPhone 6 Plus büyük oldu ama kullanılabilir oldu mu? iPhone 6 ve 6 Plus tek elle kullanım çözümü yeterli mi? Ekran çözünürlüğü ve kalitesi diğer rakiplere göre ne fark yaratıyor? iPhone dünyası donanım ve yazılım gereksinimleri ve diğer yüksek işlemcilere sahip Android telefonlarla kıyaslama iPhone 6 Plus kamerasındaki OIS nasıl? iPhone 6’dan çok farklı mı? iPhone 6 ve 6 Plus şarj durumu nasıl? iOS 8’de büyük ekran kullanımı için yeterli bir geliştirme yapıldı mı? Büyük ekran..

Duration:00:40:18