Logo

Radio Dielli

  • 1
    Broadcast
  • 4.0K
    Followers

Stations

  • Mehdi Berisha - Veterani i luftes 2013

    Radio Dielli

Daily Schedule

TuneIn does not have lineup information for this date. Try visiting the station's website for more information.

STATION INFORMATION

More information

Kjo Radio mund të dëgjohet me një Kompjuter që përmban një program që "lexon" formatin mp3 si Windows Media Player, Real Player, iTunes, iPhone, iPad dhe shumë të tjerë. Të gjithë ne që jemi në Gurbet kemi mallin për vendin tonë, për të afërmit tanë, madje edhe për gurët e vendlindjes. Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë pak problemet e ditës dhe mbushemi me energji të reja për të ecur përpara. Pikërisht këtë synon të bëjë Radio Dielli të krijojë disa momente çlodhëse për gurbetqaret shqiptarë kudo që janë.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete