Logo

Radio Time FM

  • 3
    Broadcasts
  • 155
    Followers

STATION INFORMATION

More information

Радио Тајм ФМ е медиумска куќа која работи веќе 18 години и е единствено, а во исто време и најуспешно радио во гевгелиската околина. Работејќи по светски запишани стандарди, таканаречениот топ 40 формат на радио станица, нуди 24 часовна радио програма исполнета со едукативни и забавни содржини, контактни емисии и пред се музика за сечиј вкус.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete