Logo

Super Star Radio

  • 2
    Broadcasts
  • 130
    Followers

STATION INFORMATION

More information

Super Star Radio ka frekuencat 98.7 Mhz dhe degjohet ne 60% te territorit shqiptar. Me nje larmishmeri programacionesh vjen si nje nder radiot me te vlersuara nga degjuesit ne Shqiperi. Muziken me te mire shqiptare e degjoni vetem ne 98.7 Mhz
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete