Logo

LRT OPUS

  • 1
    Broadcast
  • 8.2K
    Followers

Stations

  • Lietuvos Nacionalinis Radijas Ir Televizija

    LRT OPUS

STATION INFORMATION

More information

Radijo rinkoje vyraujant komercinėms tendencijoms, “Opus 3” bando užpildyti nišą, skirtą kiek intelektualesnei, kūrybiškų žmonių atliekamai muzikai.
 
Radijo stoties oficialiai skelbiamas formatas – visų krypčių elektronika bei šiuolaikinis (ne klasikinis) rokas. Tačiau po eletronikos ar roko vėliava čia skamba daug ethno, jazz‘o muzikos. Tai, ko gero, vienintelė radijo stotis Lietuvoje negrojanti vien tik anglo – saksiškų kūrinių. Muzikiniame repertuare gausu europietiškos, Azijos ar Afrikos tautų muzikos.
 
Šioje radijo stotyje savo vietą turi ir mažai „grojami“ kitur Lietuvos atlikėjai. Tai tie atlikėjai, kurie žinomi platesniuose kūrybiško jaunimo ratuose, tačiau dėl savo muzikos neatitikimo „komerciniams standartams“, nepatenkantys į komercinių radijo stočių repertuarą.
 
Čia visuomet sau vietą suranda ir kultūrinių renginių anonsai ar analizė (koncertai, teatro speaktakliai, parodos), rytais rengiamos žinios.
 
Tad „Opus 3“ klausytojas, girdėdamas muziką, retai skambančią kitose radijo stotyse, neatitrūksta nuo realaus pasaulio ir visuomet „jaučia jo pulsą“.
 
Stotis išsikovojo simpatijas tarp besidominčių muzika, įvairių specialybių, meno pasaulio, jaunų žmonių. Po ketverių mėnesių egzistavimo „Opus 3“ buvo apdovanotas „Pravda“ Metų Naujoko premija.
Loading
Cancel
Done 100

Are you sure that you want to delete this?

Cancel Delete