Kierunek Wolnosc (KW): Dochody pasywne | Wolnosc finansowa | Biznes online-logo

Kierunek Wolnosc (KW): Dochody pasywne | Wolnosc finansowa | Biznes online

Business & Economics Podcasts

Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.

Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.

Location:

Poland

Description:

Podcast Kierunek Wolność jest dla każdego kto pragnie osiągnąć wolność finansową w swoim życiu. Dochody pasywne to najlepsza droga do osiągnięcia wolności. Mariusz Kobak przeprowadza wywiady z osobami generującymi swoje dochody pasywne. Przedstawia praktyczne wskazówki i porady jak zacząć generować prawdziwe dochody pasywne.

Language:

Polish


Episodes

KW 031: Jak zarabiać na kursach online – Michał Lidzbarski

1/14/2020
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Michałem Lidzbarskim o biznesie online, o tym jak zarabiać na kursach online. Jak Tworzyć i promować własne kursy online oraz jak pozyskiwać pierwszych klientów. Michał jest współwłaścicielem narzędzia Web... Artykuł KW 031: Jak zarabiać na kursach online – Michał Lidzbarski pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:58:35

KW 030: Jak wypromować sklep internetowy – Agata Chmielewska

12/30/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Agatą Chmielewską o biznesie online, o tym jak wypromować sklep internetowy, co to jest inbound marketing i marketing automation oraz o wielu innych mega ciekawych sprawach 🙂 Agata... Artykuł KW 030: Jak wypromować sklep internetowy – Agata Chmielewska pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:05:32

KW 029: Biznes online Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska

11/18/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Olą Budzyńską czyli Panią Swojego Czasu! Może to będzie dla Ciebie niespodzianką ale nie będziemy rozmawiać o zarządzaniu sobą w czasie. Porozmawiamy z Olą o początkach jej... Artykuł KW 029: Biznes online Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:44:06

KW 028: Jak mieć więcej komentarzy na blogu – Mariusz Kobak

10/14/2019
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na zdobywanie komentarzy na blogu. To mój drugi solowy odcinek podcastu 🙂 Jeśli chcesz dowiedzieć jak pozyskiwać duże ilości komentarzy na blogu to ten... Artykuł KW 028: Jak mieć więcej komentarzy na blogu – Mariusz Kobak pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:11:10

KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik

10/7/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Maćkiem Kuchnikiem o czym pamiętać i jakich błędów unikać przy tworzeniu strony na WordPressie Swoją przygodę z WordPressem Maciek zaczął w 2009 roku. Od tego czasu WordPress zagościł... Artykuł KW 027: 10 największych błędów w Twoim WordPressie – Maciek Kuchnik pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:14:06

KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak

9/30/2019
W tym odcinku podcastu podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami na budowanie swojej DUŻEJ listy mailingowej. Jest to zapis webinaru, który przeprowadziłem dla społeczności „Kierunek Wolność”. Zatem można powiedzieć, że jest to mój pierwszy... Artykuł KW 026: Jak zbudować LISTĘ MAILINGOWĄ – Mariusz Kobak pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:53:09

KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel

9/24/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Bartkiem Popielem o tym jak zbudować własny BIZNES ONLINE. Bartek podpowie co zrobić, żeby odnieść sukces w Internecie. Jak on sam dziś podszedł by do budowania biznesu online... Artykuł KW 025: Jak zbudować własny BIZNES ONLINE – Bartek Popiel pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:14:26

KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek

9/16/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Damianem Mazurkiem o tym co to jest BIOHACKING i jak go wykorzystać do bycia bardziej produktywnym w biznesie online i nie tylko. Damian jest vlogerem, profesjonalnym BioHackerem, przedsiębiorcą,... Artykuł KW 024: BIOHACKING – Jak go wykorzystać w biznesie online – Damian Mazurek pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:38:16

KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk

9/4/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Agnieszką Wnuk o tym jak budować swoją markę osobistą oraz społeczność na LinkedIn. Agnieszka jest doradcą LinkedIn. Planuje i realizuje działania social sellingowe na LinkedIn.Prowadzi szkolenia i doradza,... Artykuł KW 023: Jak budować markę osobistą oraz swoją społeczność za pomocą LinkedIn – Agnieszka Wnuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:01:26

KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa

8/12/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Szymonem Mierzwą o tym jak zbudować swoją społeczność na Instagramie. Szymon jak sam o sobie mówi jest Specjalistą Social Media. Tworzy wizerunki firm, marek i ludzi w internecie.... Artykuł KW 022: Jak budować społeczność na Instagramie – Szymon Mierzwa pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:14:45

KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk

8/5/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dominikiem Juszczykiem o tym jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia własnego biznesu online. Dominik jest pasjonatem produktywności, certyfikowanym coachem Gallupa oraz certyfikowanym facylitatorem. Skupia się na swoich silnych... Artykuł KW 021: Jak wykorzystać swoje talenty do prowadzenia biznesu online – Dominik Juszczyk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:01:01

KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka

7/29/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Wojtkiem Woźniczką o tym jak skutecznie negocjować. Wojtek to ekspert w dziedzinie sprzedaży i negocjacji. Certyfikowany międzynarodowy Coach ICC. Laureat nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy... Artykuł KW 020: Jak skutecznie negocjować – Wojtek Woźniczka pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:07:07

KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk

6/3/2019
W tym odcinku podcastu rozmawiam z Dorotą Filipiuk o tym jak podnosić własną efektywność osobistą. Po co mielibyśmy zajmować się poprawianiem własnej efektywności? Oto kilka przykładów: Szybsze czytanie Szybsze przyswajanie wiedzy Lepsze zapamiętywanie Lepsze... Artykuł KW 019: Jak znacząco podnieść swoją efektywność osobistą – Dorota Filipiuk pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:15:53

KW 018: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 2 z 2)

5/28/2019
W poprzednim tygodniu opublikowałem pierwszą część podcastu z Markiem Jankowskim z Małej Wielkiej Firmy. Tamten odcinek podcastu cieszył się dużą popularnością wśród słuchaczy dlatego dziś z przyjemnością publikuję kontynuację naszej rozmowy 🙂 Tworzenie podcastu... Artykuł KW 018: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 2 z 2) pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:41:09

KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2)

5/20/2019
Rosnąca popularność podcastów do świetna okazja, żeby wykorzystać to medium do promocji własnego biznesu. Kiedyś, żeby zaistnieć w Internecie trzeba było pojawić się ze swoim przekazem w wielkich portalach informacyjnych. Potem była era blogów... Artykuł KW 017: Jak promować własny biznes za pomocą podcastu – Marek Jankowski „Mała Wielka Firma” (część 1 z 2) pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:58:29

KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński

5/13/2019
Dziś można zaryzykować stwierdzenie, że prawie każdy korzysta z Facebooka. Większość z nas ma tam konta i regularnie się loguje na smartphonie lub przez przeglądarkę. A to oznacza, że przez facebooka można do nas... Artykuł KW 016: Jak zarabiać na Facebooku – Dawid Bagiński pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:06:53

KW 015: Pomysł na sklep internetowy

5/6/2019
Gościem tego odcinka podcastu jest Agnieszka Skupieńska, która prowadzi bloga To się opłaca oraz nagrywa podcast o tej samej nazwie 🙂 Z Agnieszką rozmawiałem już w czwartym odcinku podcastu o tym jak zostać freelancerem.... Artykuł KW 015: Pomysł na sklep internetowy pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:46:49

KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach

4/8/2019
Utarło się przekonanie, że jedną z najlepszych metod na generowanie dochodów pasywnych są nieruchomości. Ale co to właściwie oznacza? Sam nie mam (jeszcze) własnych nieruchomości, które mógłbym wynajmować i w ten sposób generować dochody... Artykuł KW 014: Jak zarabiać na nieruchomościach pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:12:14

KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami

4/1/2019
Ten odcinek podcastu jest wyjątkowy. A to dlatego ponieważ mam nie jednego a dwóch rozmówców! Rozmawiamy wspólnie o dochodach pasywnych, wypaleniu zawodowym, afiliacji oraz budowaniu biznesu online opartego na działalności w ramach niszowego programu... Artykuł KW 013: Pomysł na pracę z domu – program partnerski z bardzo niszowymi produktami pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:01:21:28

KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie

3/19/2019
Jest wiele metod na zbudowanie własnego biznesu online. Piękno takiego biznesu polega na tym, że można go dowolnie skalować a dodatkowo można zazwyczaj prowadzić taki biznes z dowolnego miejsca na świecie! Jedną z takich... Artykuł KW 012: Jak od zera zbudować biznes online na Amazonie pochodzi z serwisu Kierunek Wolność.

Duration:00:46:15