Ciekawie przy Kawie-logo

Ciekawie przy Kawie

Podcasts >

More Information

Location:

Poland

Genres:

Podcasts

Twitter:

@jejmosc

Language:

Polish


Episodes

#004 Ciekawie przy Kawie_ Jak być fit w ciąży i po porodzie?

8/30/2017
More
W tym odcinku usłyszysz o: Jak rzucić palenie? Jak wyglądało życie Ani przed bieganiem? Jak zacząć przygodę z bieganiem? Jak trenować w ciąży? Jak może wyglądać dieta ciężarnej biegaczki? Jak biegać w czasie karmienia piersią? Jak trenować, gdy się karmi piersią? Jak mieć piękny brzuch po ciąży? Czy tradycyjne „brzuszki” mają sens? Artykuł #004 Ciekawie przy Kawie_ Jak być fit w ciąży i po porodzie? pochodzi z serwisu .

Duration:01:56:49

#003 Ciekawie przy kawie_Urlop Tacierzyński

7/24/2017
More
Tata na urlopie macierzyńskim? Jakie są możliwości w polskim prawie dla taty? Trochę żałuję, że nie wiedziałam tego, co wiem po rozmowie z Tomkiem Smacznym ( http://tastywayoflife.com/ ) odnośnie możliwości wykorzystywania tego, co zgodnie z polskim prawem przysługuje mamie i tacie po pojawieniu się w ich życiu dziecka. Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy nie tylko o […] Artykuł #003 Ciekawie przy kawie_Urlop Tacierzyński pochodzi z serwisu .

Duration:01:00:16

#002 Ciekawie przy Kawie_Czy warto kupować żywność ekologiczną?

7/20/2017
More
Dlaczego ludzie uważają, że banan ekologiczny nie różni się od banana z supermarketu? Co z tą glebą? Jak to wygląda na terenie Polski? Co to znaczy, że gleba jest martwa? Jak zbadać glebę? Czy w dzisiejszych czasach można wyhodować ekologicznego ogórka? Jakich środków można używać w uprawie ekologicznej? Czy nowalijki są zdrowe? Dlaczego żywność ekologiczna […] Artykuł #002 Ciekawie przy Kawie_Czy warto kupować żywność ekologiczną? pochodzi z serwisu .

Duration:00:49:20

#001 Ciekawie przy Kawie_Z Polski do Afryki niedaleko?

7/20/2017
More
W tym odcinku podcastu usłyszeć możesz wywiad z Justyną – dziewczyną, która przeprowadziła się do Afryki. Opowie nam o tym jak do tego doszło, dlaczego wybrała akurat Gambię, co ją w tym kraju najbardziej zaskoczyło. Bardzo ciekawa rozmowa, szczególnie dla kogoś kto ma uprzedzenia do czarnego lądu:) Artykuł #001 Ciekawie przy Kawie_Z Polski do Afryki niedaleko? pochodzi z serwisu .

Duration:02:08:44