KonteStacja-logo

KonteStacja

Podcasts >

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.
More Information

Location:

London, United Kingdom

Genres:

Podcasts

Description:

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.

Twitter:

@kontestacja

Language:

Polish


Episodes

Przemysław Jończyk - Agencja Interaktywna

8/14/2018
More
Przedsiębiorca, na rynku działa już 12 lat. Stworzył agencję interaktywną Jaaqob, tworzą skuteczne strategie marketingowe, projektują strony www, itd. W skrócie od A do Z przygotują plan i realizację marketingową dla twojej firmy. Firma zatrudnia już 30 osób. https://www.jaaqob.pl/

Duration:01:14:25

O różnych szkołach sprzedaży i tym, czy trener jest też edukatorem klienta

8/12/2018
More
Dzisiaj rozmawiamy m.in. o challenger sale oraz systemie Sandlera, zastanawiając się, jaka jest ostatecznie rola sprzedawcy w kontakcie z klientem: czy ma podążać za jego potrzebami czy konfrontować jego braki, oferując własne rozwiązania? A może należy połączyć jedno z drugim?

Duration:00:11:27

Nieruchomości bez pośredników

8/11/2018
More
Dzisiaj naszym gościem jest Tomasz Bledzki, który opowie o swoich sposobach docierania do właścicieli nieruchomości, a tym samym omija pośredników i agencje. Pozwala to na znacznie korzystniejsze negocjacje a tym samym zwroty z inwestycji.

Duration:00:20:00

Damian Kupczyk - Społeczna odpowiedzialność biznesu

8/9/2018
More
Terapeuta, specjalista do spraw wspomagania rozwoju dziecka, pedagog specjalista resocjalizacji i terapii edukacji, specjalista ds. marketingu, CSR, grafik, nauczyciel informatyki i sztuki.

Duration:01:22:31

Co zacząć, jak nie skończyć

8/8/2018
More
Janek krytykuje linie lotnicze, broni Aleksa Jonesa i ogłasza okazje biznesowe

Duration:00:58:04

Jak zakładać spółkę z o.o. przez internet

8/6/2018
More
W ostatnim czasie wiele osób pyta mnie o zakładanie spółki przez internet. Dziś w kilku krokach omawiamy jak to zrobić, na co zwrócić uwagę i jak sobie z tym poradzić.

Duration:00:15:43

[NP #009] ten oszukiwaniu ludzi przez telefon

8/5/2018
More
Oszustwa telefoniczne to jedne z najpopularniejszych ataków socjotechnicznych służących do wyciągnięcia naszych danych osobowych czy też do wmuszenia nam towarów i usług, których nie chcieliśmy kupić. Posłuchaj, jakimi metodami posługują się przestępcy i jak przed nimi można się bronić. Materiały do odcinka: https://niebezpiecznik.pl/009/

Duration:00:58:22

Jan Fijor - Powrót ze Stanów

8/2/2018
More
Po miesięcznej przerwie spowodowanej podróżami po USA wracamy z audycją i opowiadamy co tam ciekawego widzieliśmy.

Duration:01:01:34

Filozoficznie o pieniądzach w głowie handlowców.

7/29/2018
More
Czy trener sprzedaży –siłą rzeczy- może pomóc swoim podopiecznym w poukładaniu spraw finansowych w życiu prywatnym! A pewnie, że może – a ten tutaj: nie tylko może, ale i to robi!

Duration:00:15:32

Marcin Jarzyński - Pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami

7/25/2018
More
Przedsiębiorca, od 2010 r. prowadzi biuro nieruchomości EMJOT nieruchomości. Dzielił działki przekształcając je na budowlane, flipował mieszkaniami z licytacji, z przed licytacji, od syndyków, z przewłaszczeniem na zabezpieczenie itd. Kupuje mieszkania z minimalnym wkładem, tak też kupił swój dom. https://www.emjotnieruchomosci.pl/

Duration:01:07:09

Internet przysz³oœci

7/24/2018
More
O alternatywach wobec technologii internetowych i us·ug online, w których jeste·my zdani na dyktat silnego podmiotu. Przegl·d, zalety i wady oraz zach·ty do eksperymentowania i wspierania rozwoju.

Duration:01:19:29

Na jakich zasadach zatrudniać sprzedawców?

7/23/2018
More
Czy chęć do działania w sprzedaży może zależeć od tego, co jest nagrodą za wysiłek? Od tego jaki handlowiec ma wpływ na swoje wynagrodzenie i jaka część zarabianych pieniędzy jest ruchoma? O tych i innych kwestia związanych z płaceniem handlowcom za pracę porozmawiamy w tym odcinku.

Duration:00:23:36

Jerzy Majcherczyk - Odkrywca najgłębszego na świecie kanionu Rio Colca w Peru

7/21/2018
More
Kajakarz i podróżnik, odkrywca i badacz, reporter i prelegent, agent podróży i organizator wielu wypraw w najodleglejsze rejony Ameryki Łacińskiej i Syberii. Odkrywca najgłębszego na świecie kanionu Rio Colca w Peru. Autor pionierskiej książki In Kayak Through Peru. Odznaczony przez Prezydenta Polski KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w uznaniu zasług za promocję Polski w świecie. Autor, współ autor oraz obiekt blisko 500 artykułów i wywiadów w gazetach,...

Duration:01:07:39

wywiad ze mną o kamienicach i nie tylko

7/20/2018
More
wywiad ze mną przeprowadziła Marta Baczewska - Golik prowadząca podcast Ruszamy Nieruchomości

Duration:00:45:32

Autostopem na Kitaj

7/16/2018
More
Naszym gościem jest Ludwik Papaj autor książki "Kierunek Kitaj". Odważna podróż przez Chiny, Rosję, Mongolię, Laos i Tajlandię. Minimalizowanie kosztów. Różnice kulturowe i ekonomiczne. Jak pisać książke w podróży? Jak się dogadać po chińsku? Jak najszybciej złapać stopa?

Duration:02:03:08

Jakub Mazurkiewicz - Globalna platforma turystyczna

7/14/2018
More
Założyciel Travvil globalnej platformy turystycznej. Stworzyli platformę turystyczną B2B2C opartą na blockchain jako uniwersalnych kanałach streamingowych związanych z otwartym systemem punktów lojalnościowych oraz rynkiem zakupów dla branży turystycznej. Przez wiele lat CEO spółki akcyjnej zajmującej się transakcjami między Chinami a Europą. Przez kilka lat był CMO firmy informatycznej realizującej projekty dla banków, telekomów i globalnych firm loteryjnych. http://www.travvil.com/

Duration:00:59:09

Podatki nalezy placić w Polsce - Michal Bialek, szef Wykop.pl

7/9/2018
More
A może jednak na Cyprze? ACTA2 i inne próby ograniczania Internetu. Jak będą działać tagi? Czy policja zna IP wykopowiczów? Początki Wykopu. Dramy. Prywatna vs publiczna służba zdrowia.

Duration:01:03:42

Pierwszy dom Jakuba

7/8/2018
More
Jakub kupił swoją pierwszą nieruchomość! W związku z tym dzieli się informacjami z początkującymi słuchaczami jak to zrobił, przez co przeszedł oraz dopytuje Dawida co dalej. Zapraszamy również na nasze spotkania ASBiRO Investors Sheffield oraz na stronę www.dowbuszproperty.com

Duration:00:28:58

10 kroków do wolności finansowej

7/7/2018
More
Posłuchaj 10 sprawdzonych kroków do osiągnięcia wolności finansowej. Więcej dowiesz się pisząc na mail@pawelalbrecht.com.

Duration:00:43:34

Sławomir Czapliński - Specjalista od komórek lokatorskich i self storage

7/6/2018
More
Przedsiębiorca, od 10 lat wynajmuje nieruchomości. Lokale mieszkalne, garaże, komórki lokatorskie. Poniżej jego segmentu są piwnice, a powyżej self-storage. Startuje z działalnością gospodarczą z zakresu wyceny nieruchomości, pośrednictwa i zarządzania najmem.

Duration:00:10:13