KonteStacja-logo

KonteStacja

Podcasts >

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.
More Information

Location:

London, United Kingdom

Genres:

Podcasts

Description:

Jedyna w Polsce audycja o tematyce wolnościowej. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którzy nie do końca czują, że żyjemy w wolnej Polsce. Audycji można słuchać i oglądać za darmo.

Twitter:

@kontestacja

Language:

Polish


Episodes

Początki

4/11/2018
More
Jest to nasza pierwsza audycja gdzie opowiadamy o tym czym się zajmujemy oraz jakie były nasze ścieżki życia do obecnego momentu.

Duration:00:25:07

Rynek nieruchomosci w Wielkiej Brytanii - Dariusz Malacha

4/10/2018
More
Naszym kolejnym gościem jest Dariusz Malacha, inwestor działający na rynku brytyjskim. Z nagrania dowiesz się m. in.: Jak inwestować w Wielkiej Brytanii? Jak wygląda proces zakupu nieruchomości? W co opłaca się inwestować?

Duration:00:34:19

Znajdź swojego alfonsa

4/9/2018
More
Gdzie lepiej sie rozliczać? Podatek PCC od kryptowalut. Kontrola na giełdach. Regulacje czy szara strefa? Podwójna prowokacja. Maluch+ Pensje i diety posłów. ZUS dla spółek.

Duration:01:57:32

Piotr Polak - Optymalizacja funkcjonowania firmy

4/6/2018
More
Przedsiębiorca, specjalista od zarządzania, konsultant. Dostarcza rozwiązania, służące optymalizacji funkcjonowania firmy. Doświadczenie zdobywał w ramach całego łańcucha dostaw - od produkcji, poprzez magazynowanie, transport, aż po handel hurtowy i detaliczny. Od 2012 roku współpracuje z organizacją Vested, skupiającą specjalistów zakupowych i outsourcingowych na całym świecie. Przez wiele lat zarządzał operacyjnie różnorodnymi biznesami w kraju oraz za granicą. https://dss.biz.pl

Duration:01:29:29

Szkolenie giełdowe w biurze maklerskim

4/5/2018
More
Szkolenie u maklera - Zapraszam!

Jan Fijor - Mordujecie dzieci

4/4/2018
More
Janek dzisiaj był pod wrażeniem młodego człowieka, który dzielnie walczył z lewactwem po jednej z masakr w USA.

Jak analizować potencjalną nieruchomość - Maciej Bis

4/3/2018
More
W kolejnym podcaście gościmy Macieja Bisa, który opowiada o analizie rynku, jak podejść do tematu nieruchomości? Co robisz, a czego unikać? Maciej jest założycielem firmy Agge, która zajmuje się analizą rynku m.in. pod inwestorów.

Dominika Łuszczuk - Realizacja projektów informatycznych

4/2/2018
More
Przedsiębiorca, informatyk, współzałożycielka HeartGrenade, firmy realizującej projekty informatyczne. Obsługują firmy m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, sportowej, itd. Na rynku działają już od 4 lat, zrealizowali już ponad 70 projektów min. systemy IT, aplikacje WWW i aplikacje mobilne. http://heartgrenade.pl

Jan Fijor - Totalitaryzmek

3/27/2018
More
Dzisiaj Janek komentuje kilka nowych ustaw o istnieniu których się dowiedział podczas kilku godzinnego słuchania radia podnoszącego ciśnienie.

Robert Jarczyński - Najmem, podnajmem i flipy nieruchomości

3/27/2018
More
Robert jest przedsiębiorca, inwestorem w nieruchomości, właściciel kamienicy. Wynajmuje, zarządzą i odnawia mieszkania oraz pokoje w Łodzi. Niedawno zamienił wysokodochodowe nerwowe źródło utrzymania na w pełni zautomatyzowany najem. Napisał książkę "Żyj z najmu". Książka porusza zagadnienia związane z najmem oraz inwestowaniem w obrót nieruchomościami.

Trading Jam Session...

3/27/2018
More
Jak to jest, czy ta Analiza Techniczna działa czy nie?

Cztery typy rodzicielstwa (w tym jeden naukowo słuszny)

3/27/2018
More
Jesteś rodzicem mądrym, pobłażliwym, niedbałym czy autorytarnym? Wychowujesz przyszłego perfekcjonistę, ofiarę losu, przestępcę czy człowieka sukcesu? Zobacz co naukowcy mają o tym do powiedzenia.TDRC 2018

Jak znaleźć okazję w nieruchomościach - Filip Kowarski

3/27/2018
More
Rozmawiamy z Filipem Kowarskim, autorem aplikacji moniter.pl. Rozmawiamy z Filipem o okazjach w nieruchomościach, jak i gdzie Filip szuka swoich mieszkań, co opłaca się teraz robić? Z nagrania usłyszysz kilka ciekawych case'ów Filipa.

Michał Bogdanowicz - Handel online w branży ogrodniczej

3/23/2018
More
Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, wraz z żoną prowadzi sklep internetowy w branży ogrodniczej. Zaczynali od mikro firmy handlującej nasionami. W ciągu kilku lat stworzyli jeden z najbardziej popularnych sklepów ogrodniczych online oraz poszerzyli asortyment o ponad 3000 produktów. Zbudowali zaplecze produkcyjne dla roślin. http://plumeria.sklep.pl

Więści Pominięte /// 715

3/22/2018
More
Cambridge Analitica kontra Obama For America, czyli kolejny odcinek noweli o tym, dlaczego Chillary nie jest prezydentką. Do tego wreszcie dobre wieści z Afryki - porozumienie 44 państw o zniesieniu ceł i kwot importowych, trzy duże wieści z Wielkiej Brytanii: rozmowy w sprawie Brexitu, nowe ministerstwo dla samotnych oraz zakaz występowania profesorów na własnej uczelni. Mamy też nieciekawe usterki w Fordach Fusion i zabójcze Volvo w Arizonie. Na koniec zielono-cerwony news z okazji...

Jan Fijor - Najprzyjaźniejsze miasta

3/22/2018
More
Po zapzonaniu się z listą najprzyjaźniejszych miast lewicowych organizacji tworzymy swoją według bardzo prostego wzoru.

Rafał Myśliński - Suchar Codzienny z ponad milionową publicznością

3/20/2018
More
Przedsiębiorca, satyryk. Rafał wraz ze wspólnikami Kamilem Natil oraz "Arekiem" prowadzą profil w socjal mediach Suchara Codziennego. Suchar Codzienny to największy w Polsce profil z sucharami, czyli krótkimi, głupimi i nieśmiesznymi żartami. "Suchara" można znaleźć na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, Twitterze i YouTubie. Dziś obserwuje ich ponad 1,8 miliona ludzi! www.facebook.com/sucharcodzienny/ oraz www.instagram.com/sucharcodzienny/

Jan Fijor - Na policji mnie trzymali

3/20/2018
More
Janka spotkała przygoda i przez policję z ofiary zostawł oskarżany o przekręty na niewiarygodną skalę.

Networking w nieruchomościach

3/20/2018
More
Rozmawiamy z Grzegorzem Turniakiem o networkingu w biznesie, w nieruchomościach. Po co tak naprawdę powinno się chodzić na szkolenia, jak i o czym rozmawiać z nowo poznanymi osobami? Na te i wiele innych pytań odpowie nasz gość :)

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads