I was here Tony Halik-logo

I was here Tony Halik

Sports & Recreation Podcasts >

More Information

Location:

Poland

Twitter:

@btth_pl

Language:

Polish

Contact:

505431337


Episodes

O Japonii №7 | Kinga Owczarska (o japońskich ozdobach kanzashi i kitsuke, sztuce zakładania kimona)

4/13/2019
More
Tym razem zapraszamy Was na wywiad - naszym gościem jest Kinga Owczarska z Wisteria Gardens, z którą rozmawiamy o jej dwóch pasjach: kitsuke i kanzashi. Przekaż proszę swój 1% podatku na wrocławskie hospicjum dla dzieci: http://www.jedenprocentdladzieci.pl/ OPP KRS 0000 287 982 Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:01:34:05

O Japonii №6 (w którym tęsknimy za gorącymi źródłami i opowiadamy o tym czemu są takie niesamowite)

4/7/2019
More
Czas na kolejney odcinek - o onsenach! We're gonna boil our bones in an onsen now! - Kultura onsenowania - kiedyś i dziś - Onsen, Sento, Rotenburo - rodzaje łaźni - Jak zachować się w onsenie - Najbardziej niesamowite onseny - Wiaderko, ręczniczek i słodkie mleko - o akcesoriach Przekaż proszę swój 1% podatku na wrocławskie hospicjum dla dzieci: https://www.jedenprocentdladzieci.pl/ OPP KRS 0000 287 982 Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:01:27:21

O Japonii №5 (ten o zupach ramen, najlepszym sushi na świecie i tysiącu innych nieznanych pyszności)

3/21/2019
More
Bierzemy udział w akcji #wiosenneprzebudzenie #sluchampodcastow - publikujcie w mediach społecznościowych zdjęcia, w jakich okolicznościach nas słuchacie i oznaczajcie je tymi hasztagami! Pokażcie swoim znajomym, że podcasty nie gryzą, a czasem nawet można się dzięki nim czegoś nowego nauczyć! Nadeszła wiosna, a wraz z nią spóźniony piąty odcinek Podcastu o Japonii, gdzie opowiadamy o tym, że japońskie jedzenie, to nie tylko sushi i ramen, ale o wiele wiele więcej! - Rzeczy których...

Duration:01:39:16

O Japonii №4 (ten o noclegach w miejscach standardowych, kultowych, dogodnych oraz darmowych)

3/11/2019
More
Czwarty odcinek Podcastu o Japonii, w którym przybliżamy wam temat noclegów. - Hotele i hostele - Ryokany (tradycyjne hotele japońskie) - Rabu Hoteru (czyli hotele miłości) - Nietypowe noclegi - Darmowe opcje Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:01:33:52

O Japonii №3 (krótko o tym, jak to jest dać się zamknąć w trumnie i jeszcze za to zapłacić)

3/4/2019
More
Trzeci odcinek Podcastu o Japonii, w którym Aśka opowiada o hotelach kapsułkowych, a Kondi jest niedysponowany. - Czy warto nocować w kapsułach? - Jakie to uczucie? - Czy jest bardzo klaustrofobicznie? Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:00:14:30

O Japonii №2 (gdzie Aśka wyznaje miłość Shinkansenom, a Kondi się waha: za tanie? za drogie?)

2/25/2019
More
Drugi odcinek Podcastu o Japonii, w którym mówimy o transporcie wewnętrznym po tym kraju. - Dlaczego warto wybrać Shinkanseny? - Co to jest JR Pass? - Jakie są inne opcje i czy warto z nich korzystać? - Jakie miejsca odwiedzić poza Tokio/Kioto/Osaka/Hiroshima? - A dokąd dojechać jest stosunkowo trudno? - Co słychać na naszej grupie "Japonia budżetowo"? - I jak możecie nam pomóc wykopać ten podcast w kosmos? Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:01:26:36

O Japonii №1 (ten o lotach do Japonii i pociągach do Gdziebądzia i jak nie zostać przemytnikiem)

2/17/2019
More
Pierwszy odcinek Podcastu o Japonii, w którym Joanna oraz Konrad opowiadają, o rzeczach, które warto wiedzieć zanim wsiądzie się do samolotu w swoją podróż marzeń po Kraju Kwitnącej Wiśni. - Jak wybrać loty? - Co zabrać ze sobą? - Czego brać nie można? - Czy i jak się ubezpieczyć? - Jak trafić na tajną grupę dla japonofili-podróżników? - I o której odjeżdża osobowy do Gdziebądzia? ;) Mastered in Spectacular BTTH Studio.

Duration:01:18:46