Magyar olasz foci-rajongók, és főleg AS Roma-szurkolók, gyülekező! Minden héten friss részekkel jelentkezik a Falkaösztön, a YouTube-vlog után közkívánatra már podcastként is. Sok-sok AS Roma és egy csipet Serie A minden hétfőn.

Episodes
Ask host to enable sharing for playback control

NAPOLI - ROMA | Mire jó ez az X? | Miért nem kellett az ajándék? | Indul a buli!

5/1/2024
Borzasztó első félidei és elfogadható második félidei játék = döntetlen a Napoli ellen. Nem rossz, de könnyen lehet, hogy még fájni fog az itt hagyott 2 pont. ❓ Lett volna esély többre? ↕️ Pár perc De Rossi cseréiről 🎥 Ilyen a VAR, ha működik 🇩🇪 Jön a Leverkusen!

Duration:01:06:05

ROMA - BOLOGNA | Edzők meccse | Csütörtökön Udine | Burdisso | Bajnok az Inter?

5/1/2024
A Milan elleni fárasztó visszavágó után a Bologna elleni sorsdöntő bajnoki következik. Aztán egy milánói derbi, és annak lefújása után közvetlenül a Falkaösztön. 🧮 Olaszország két legtehetségesebb edzőjének meccse 👹 Udinei pótlás, Lotito véleményével 🖋️ Burdisso reális jelölt sportigazgatóként? 🏆 Bajnok lett-e már az Inter? https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:57:56

ROMA - MILAN 2-1 | Ismét elődöntő! | MINDENBEN jobbak voltunk

5/1/2024
Egy hazai 2-1-el, vagyis kettős győzelemmel megyünk tovább az Európa Liga legjobb négy csapata közé. Az elődöntőben a Leverkusen lesz az ellenfél. 🤔 Borítani vagy nem borítani? - stratégia a meccs előtt 🔴 Pirosat érdemelt-e Celik? 🧡 Mitől teljesíti túl a számokat ez a Roma? 🖋️ De Rossi hosszabbított, de mi az a fotó? https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:53:00

UDINESE - ROMA | Ez nem hiányzott... | Ndicka állapota 🙏🏻 | Mikor játsszuk le?

5/1/2024
Ez nem úgy sikerült, ahogy elképzeltük. Egy nagyon tartalékos csapat egy kapitális hiba miatt hátrányba került, majd egyenlített. Amikor épp a győzelemért lehetett volna támadni néhány beálló, erős cserével, akkor Ndicka a földre ült, a meccs pedig félbeszakadt... 🤷🏻‍♂️ Miért voltunk megint jóllakottak? 🤔 A régi lemez: mennyire bő ez a keret? 🏥 Minden, amit Ndickáról tudni lehet 🔴 Jön a Milan! https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:54:58

MiLAN - ROMA | DDR mestermunkája | Új köszönésünk van, rómaiak!

5/1/2024
Kevés elvárásom volt az Európa Ligával kapcsolatban, annyira irányba álltam már, hogy csak a bajnokság fontos. Ehhez képest nagy meglepetés volt, amit láttam, főleg az első félidei játék. 50% esély van a továbbjutásra. 🥹 Áldozatok, szép szenvedés 🤝 Le a kézfogással! 👹 Nyakon csíptük a mumust https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:29:18

ROMA - LAZIO | MIÉNK A DERBI! | Mancini lefejelte a Laziót | Ünneplések, stílusok

5/1/2024
Sikerült! Az év legfontosabb mérkőzésén 1-0-ra legyőztük a Laziót, visszavettük a beszólogatás jogát, nem mellesleg szinte lenulláztuk a Lazio BL-be jutási esélyeit. A győzelem megérdemelt, van minek örülni, és magabiztosan lehet nekivágni az előttünk álló brutális hónapnak. 🧮 Ezúttal tökéletesen tervezett De Rossi 💪🏻 Az erőnlét, a frissesség döntött? 9️⃣ Tammy visszatért, mit jelent ez? 🍾 Ünneplésekről, szurkolásról és stílusokról https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:59:43

LECCE - ROMA | Ez meg hogy lett 0-0? | Zalewski és a 11-es | Itt a derbi-mez!

5/1/2024
Már a Sassuolo ellen is akadozott a támadójáték, azon a mérkőzésen egy Pellegrini-átlövés még hozta a 3 pontot. Ezúttal azonban nem volt a Capitano és 80 percen át Dybala sem, ez pedig túl sokba került. Mennyit ér az 1 pont Leccében? Miért volt meglepő a kezdőcsapat? Mennyire fociztak le minket? Elmaradt egy jogos büntető? Visszatér az új címer? https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:01:00:04

🎢 Pattanjunk fel az áprilisi hullámvasútra! | De Rossi +2 év? | Modesto célban?

5/1/2024
Betegségből félig meggyógyulva egy erős fél óra volt bennem. Téma volt bőven: 🧮 az eddigi teljesítmény 🖋️ De Rossi új szerződése 📅 őrült áprilisi program 🟨 a csizma sarkához látogatunk hétfőn Ha támogatnád a Falkaösztön elkészültét és a csatorna további videóit plusz tartalmakért cserébe, akkor hatalmas pacsi és itt a helyed: https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:41:54

Fiorentina – ROMA | Rotációs kafa | Soha többé 3 védő? | Brighton nincs lefutva!

5/1/2024
Minden rendben a nettel, úgyhogy fel tudtam venni egy Falkaösztönt. Sajnos a meccs első félidejéről lemaradtam, de a második és a meccs utáni sajtótájékoztatók már megvoltak, úgyhogy mondom is a tutit. 😵‍💫 Felforgatott kezdőcsapat 🔐 Nem kell ide biztonság! 😡 Kire volt dühös Mancini? 🦵🏻 Most kell meglépni! Ha támogatnád a Falkaösztön elkészültét és a csatorna további videóit plusz tartalmakért cserébe, akkor hatalmas pacsi és itt a helyed: https://patreon.com/csszaniszlo

Duration:00:31:01

MONZA – ROMA | Udvariatlan vendégek lettünk | Pattanás vagy robbanás? | Brighton

3/5/2024
21 megszerezhető pontból 18-at sikerült megszerezni a bajnokságban De Rossival, miután a Monzát is sikerült legyőzni idegenben. 7 bajnoki, 9 tétmeccs után, a Brighton elleni ütésváltás előtt érdemes húzni egy vonalat, úgyhogy sok-sok szám, adat lesz az adásban. 🧹 Új edző pattanás vagy valami más? ⚽️ Hogyan szerzünk ennyi gólt? 📅 Mi is volt tavaly ilyenkor?

Duration:01:10:55

ROMA – TORINO | TRYBALA! | De Rossi kotyvaszt | Mi lesz a kölcsönjátékosokkal?

2/27/2024
Visszakaptuk a csapatunk! Jönnek a sok gólos meccsek, mindenki váltsa ki a vérnyomáscsökkentőjét, mert ez 3-2 lett, de lehetett volna másképp is. ↩️ Egyre jobban kavar a csapat 🎯 Mi a jó helyzetkihasználás titka? 🛫 Mi van a kölcsönjátékosokkal?

Duration:01:05:26

ROMA – FEYENOORD | Van kapusunk! | Vadász, vadász... | A végére a hit maradt...

2/27/2024
Még 0-1-nél is úgy éreztem, simán megfordítható a meccs, mikor pedig megjött az egyenlítés, még inkább. Aztán ahogy ment előre a meccs, egyre több gond jött, a végére pedig teljesen elfogytunk. De tizenegyesekkel összejött a továbbjutás... 🧤 Így lett Svilar a Roma kezdő kapusa 🙅🏻‍♂️ Slot megbukott a Mourinho-vizsgán 😤 Mi volt ez a bíráskodás? 🏆 Ez vár ránk a 16 között

Duration:00:57:47

FROSINONE - ROMA 0-3 | Két félidős történet | De Rossi az idegroham szélén

2/27/2024
Ha igaz lett volna az eddigi minta, miszerint a második félidő játéka De Rossival mindig gyengébb az elsőnél, óriási bajban lettünk volna a Frosinone ellen, mert az első játékrész az idény talán legrosszabbja volt. Szerencsére nem így lett... 🤦🏻‍♂️ De Rossi szarvashibája 🧤 Svilar lett az első számú kapus ↪️ Bátor döntések, nyerő cserék 🌷 Teljes teltház a Feyenoord ellen!

Duration:00:40:53

FEYENOORD - ROMA 1-1 | A JÁTÉK ELFOGYOTT, A GÓL JÖTT| MIÉRT KAPUNK ENNYI GÓLT?

2/17/2024
Az első félidőben játszottunk, a másodikban egyenlítettünk – fura meccs volt ez a Feyenoord elleni, úgy voltak eredményesek ellenünk, ahogy eddig mi voltunk ellenük. A rendkívüli Falkaösztönben még: 🤷🏾‍♂️ Lukaku válla is gólt ér 🎙️ De Rossi a sok kapott gólról 😭 Mourinho sirámai 🟡 Mi várható a Frosinone ellen?

Duration:00:57:25

ROMA – INTER 2-4 | VERESÉGET NEM ÜNNEPLÜNK! | SZÜNETUTÁNITIS | JÖN-E ÚJ TULAJ?

2/17/2024
Vannak biztató vereségek, de Daniele De Rossi ezt a kifejezést szeretné törölni a római szótárból. Az Inter ellen az első félidő kiválóan sikerült, a másodikat viszont 3-0-ra elvesztettük. Mindkettőből lehet tanulni. 🔥 A szezon legjobb félidejét produkáltuk 😷 Itt az új betegség, a szünetutánitis 🇸🇦 Igaz lehet a tulajváltásról szóló pletyka? 📅 Kulcsidőszak jön!

Duration:01:11:21

ROMA – CAGLIARI 4-0 | DDR: 3/3 | SZÉPEN FOCIZÓ FÉRFIAK | NE FÉLJÜNK AZ INTERTŐL!

2/6/2024
Nem ütött be a második félidei betegség, a csapat magabiztosan verte 4-0-ra a Cagliarit, és ezzel egy pontra van a negyedik helytől. 🏋🏻 Egy hét munkájának világos eredményei 🔴 Vitás tizenegyesek: nem hibázott a VAR ✨ Csillogó játék, nagyszerű cserék 👋🏻 Búcsú Tiago Pintótól

Duration:01:02:15

SALERNITANA– ROMA | ARANYERED ELMÚLT, NEM? | MEGJÖTT ANGELINO | LESZ MÉG MEGLEPI?

1/30/2024
Aranyér-visszahúzó mérkőzés végén a Roma 2-1-re győzött a Salernitana ellen, úgyhogy De Rossi továbbra is százszázalékos. 🧤 Patricio marad a kapuban! ♾️ Rengeteg passz, de lassú és kiszámítható támadások ⤵️ Gólt szereztünk beadásból 😇 Megérkezett Angelino!

Duration:01:11:43

ROMA – VERONA 2-1 | 55 PERC JÁTÉK, 35 PERC LÉGSZOMJ | ELBÚCSÚZTAK JOSÉTÓL

1/22/2024
A legfontosabb, hogy győzelemmel mutatkozott be Daniele De Rossi a Roma kispadján. Az első félidő parádés játékot hozott, de a második félidőben előkerült a kérdés: fogja-e bírni végig ezt a tempót a csapat? 🎆 Káprázatos játék az első félidőben 🥵 Szünet után elfogyott a levegő, hogy fogjuk ezt bírni? 🙋🏻 Az Olimpico elbúcsúzott Josétól 🛬 Lesz-e még érkező, milyen játékosra van szükség a DDR-stílushoz?

Duration:01:12:49

KIRÚGTÁK MOURINHÓT! | DE ROSSI AZ ÚJ EDZŐ | SZURKOLÓK A JÁTÉKOSOK ELLEN?

1/22/2024
Ahogy ez a vezetőség szokta, derült égből villámcsapásként hozott meg egy sorsfordító döntést: ahogy senki nem tudott arról, amikor José Mourinhót kinevezték, most mindenkivel elhitették, hogy legalább három meccsen át ő marad a csapat vezetőedzője, majd kedden reggel hirtelen kirúgták. ➡️ Miért rúgták ki Josét, mi történt az elmúlt 36 órában, amitől elfogyott a bizalom? ➡️ Mit köszönhetünk a portugálnak? ➡️ Mit nem tudott megugrani? ➡️ Jó ötlet-e Daniele De Rossi kinevezése, és mire számíthatunk tőle?

Duration:01:14:44

MILAN – ROMA | NEM FUT, NEM LŐ, NEM BESZÉL | KIRÚGJÁK MOURINHÓT?

1/15/2024
A Milan ellen kb. azt kaptuk, amit vártunk. Közepes játékot, különösebb elképzelés nélkül, de most legalább az akaratra nem lehetett panasz. A vége így is 1-3, így a Verona ellen biztosan Mourinho állása a tét... Benne: 🥱 Miért baj az, hogy unom a Romát? 🔴 Milan – Roma, értékelés, osztályzatok 🎙️ Miért Belotti beszélt meccs után? 💸 A Financial Fair Play fájdalmas következményei

Duration:01:12:51