pixel
Czech Radio-logo

Czech Radio

108 Favorites

More Information

Location:

Czech Republic

Language:

Czech


Episodes

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem nejenom o tom, jak jeho chápání střední Evropy ovlivňovalo osobní přátelství s Václavem Havlem. Moderuje Lenka Kabrhelová.

8/22/2017
More
Rozhovor s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem nejenom o tom, jak jeho chápání střední Evropy ovlivňovalo osobní přátelství s Václavem Havlem. Moderuje Lenka Kabrhelová.

Duration: 00:24:17


Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Výroky Roberta Pelikána ohledně práce policie v kauze Čapí hnízdo. Spojené státy v Afghánistánu. Může se umělá inteligence naučit originalitě třeba i v hudbě?

8/22/2017
More
Výroky Roberta Pelikána ohledně práce policie v kauze Čapí hnízdo. Spojené státy v Afghánistánu. Může se umělá inteligence naučit originalitě třeba i v hudbě?

Duration: 00:20:15


Host Lucie Výborné - Hostem je vědec Aleš Doucek, který se zabývá výzkumem vodíkových technologií. Jak pomohou vodíkové články v dopravě nebo fotovoltaice? Moderuje Lucie Výborná

8/22/2017
More
Hostem je vědec Aleš Doucek, který se zabývá výzkumem vodíkových technologií. Jak pomohou vodíkové články v dopravě nebo fotovoltaice? Moderuje Lucie Výborná

Duration: 00:25:17


Ranní interview - Rozhovor s ombudsmankou Annou Šabatovou o tom, co by měl člověk udělat v případě, že se setká s diskriminací. Moderuje Jiří Chum.

8/22/2017
More
Rozhovor s ombudsmankou Annou Šabatovou o tom, co by měl člověk udělat v případě, že se setká s diskriminací. Moderuje Jiří Chum.

Duration: 00:05:50


Večerní Host Radiožurnálu - Jak objevovat svět i s malými dětmi? Radí na svém cestovatelském blogu novináři Tom a Jana Hájkovi. Třeba jak zavalit na cesty nebo jak se připravit na let s miminem. Moderuje Vladimír Kroc.

8/22/2017
More
Jak objevovat svět i s malými dětmi? Radí na svém cestovatelském blogu novináři Tom a Jana Hájkovi. Třeba jak zavalit na cesty nebo jak se připravit na let s miminem. Moderuje Vladimír Kroc.

Duration: 00:27:40


Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Výroky Roberta Pelikána ohledně práce policie v kauze Čapí hnízdo. Informace o útoku v Barceloně. Kampaň Transparency International.

8/21/2017
More
Výroky Roberta Pelikána ohledně práce policie v kauze Čapí hnízdo. Informace o útoku v Barceloně. Kampaň Transparency International.

Duration: 00:19:53


Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s koordinátorem digitální agendy Ondřejem Malým o tom, proč jsou v Česku ceny za mobilní data vyšší než v okolních zemích. Moderuje Marie Bastlová.

8/21/2017
More
Rozhovor s koordinátorem digitální agendy Ondřejem Malým o tom, proč jsou v Česku ceny za mobilní data vyšší než v okolních zemích. Moderuje Marie Bastlová.

Duration: 00:20:33


Zelená vlna - Výměna žárovek u moderních aut

8/21/2017
More
Výměna žárovek u moderních aut

Duration: 00:02:25


Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Teroristické útoky ve Španělsku. Bude mít zvýšení minimální mzdy na další růst platů v Česku? Stavba dálnice D11 do Hradce Králové. Jak vnímá Rusko okupaci Československa v roce 1968?

8/21/2017
More
Teroristické útoky ve Španělsku. Bude mít zvýšení minimální mzdy na další růst platů v Česku? Stavba dálnice D11 do Hradce Králové. Jak vnímá Rusko okupaci Československa v roce 1968?

Duration: 00:19:48


Ranní Radiožurnál - Je 49 let od okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. A stále se objevují neznámá fakta a detaily. Píše se o nich v nové knize s názvem Okupace 1968 a její oběti

8/21/2017
More
Je 49 let od okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. A stále se objevují neznámá fakta a detaily. Píše se o nich v nové knize s názvem Okupace 1968 a její oběti

Duration: 00:05:33


Stretnutie - Zpravodajský přehled. Slovenský herec Peter Varga na Letní Letné. Sportovní souhrn. Postoj Boženy Fukové během sovětské okupace v roce 1968. Pozvánka na výstavu v pražském Domě národnostních menšin. Soutěž.

8/20/2017
More
Zpravodajský přehled. Slovenský herec Peter Varga na Letní Letné. Sportovní souhrn. Postoj Boženy Fukové během sovětské okupace v roce 1968. Pozvánka na výstavu v pražském Domě národnostních menšin. Soutěž.

Duration: 00:22:59


Glosa Pavla Maurera - Sardinie nejsou jenom ryby, ale i drůbež, saláty, těstoviny nebo třeba speciální tenký chleba takzvaný notový papír.

8/20/2017
More
Sardinie nejsou jenom ryby, ale i drůbež, saláty, těstoviny nebo třeba speciální tenký chleba takzvaný notový papír.

Duration: 00:03:37


Host Lucie Výborné - Rozhovor s botanikem a zahradníkem Václavem Větvičkou nejenom o stromech a o letokruzích. Moderuje Patricie Strouhalová.

8/20/2017
More
Rozhovor s botanikem a zahradníkem Václavem Větvičkou nejenom o stromech a o letokruzích. Moderuje Patricie Strouhalová.

Duration: 00:27:20


Zápisník zahraničních zpravodajů - Belgie se donedávna chlubila tím, že má nejvyšší lodní výtah na světě. Už se chlubit nemůže, o prvenství ji loni připravila Čína. Obří lodní zdviž ve Strépy-Thieu je přesto nadále v něčem mimořádná.

8/20/2017
More
Belgie se donedávna chlubila tím, že má nejvyšší lodní výtah na světě. Už se chlubit nemůže, o prvenství ji loni připravila Čína. Obří lodní zdviž ve Strépy-Thieu je přesto nadále v něčem mimořádná.

Duration: 00:03:19


Zápisník zahraničních zpravodajů - V Budapešti zavřeli na pár víkendů Most svobody, na který nesměla auta, zato tam mohli chodci, a ti ho opanovali na dvakrát dva dni a dvě noci. Včetně toho, že si na mostní konstrukci navěsili houpací sítě.

8/20/2017
More
V Budapešti zavřeli na pár víkendů Most svobody, na který nesměla auta, zato tam mohli chodci, a ti ho opanovali na dvakrát dva dni a dvě noci. Včetně toho, že si na mostní konstrukci navěsili houpací sítě.

Duration: 00:03:30


Zápisník zahraničních zpravodajů - Egypťané jdou na letní žízeň s půllitrem v ruce, a orosených sklenic s pěknou pěnou na povrchu si dopřejí klidně i několik, v pouličních občerstvovnách si je ale nechávají naplnit vším možným, jen ne pivem.

8/20/2017
More
Egypťané jdou na letní žízeň s půllitrem v ruce, a orosených sklenic s pěknou pěnou na povrchu si dopřejí klidně i několik, v pouličních občerstvovnách si je ale nechávají naplnit vším možným, jen ne pivem.

Duration: 00:03:30


Zápisník zahraničních zpravodajů - Město Annapolis v americkém státě Maryland se chlubí hlavně svou akademií, která zásobuje námořnictvo Spojených států. Ale taky tam každý rok už od konce druhé světové války pořádají krabí festival.

8/20/2017
More
Město Annapolis v americkém státě Maryland se chlubí hlavně svou akademií, která zásobuje námořnictvo Spojených států. Ale taky tam každý rok už od konce druhé světové války pořádají krabí festival.

Duration: 00:03:29


Zápisník zahraničních zpravodajů - Když je někdo ruský car, může si dost vymýšlet. Mikuláš II., který svého času rád jezdíval lovit do Bělověžského pralesa na východě Polska, tam nechal pro své hosty postavit krásné dřevěné nádraží. Dnes je tam restaurace

8/20/2017
More
Když je někdo ruský car, může si dost vymýšlet. Mikuláš II., který svého času rád jezdíval lovit do Bělověžského pralesa na východě Polska, tam nechal pro své hosty postavit krásné dřevěné nádraží. Dnes je tam restaurace.

Duration: 00:06:06


Ranní interview - Rozhovor se starostou Vlašimi o tom, jak se daří vymáhat pokuty od cizinců na opravovaném úseku na dálnici D1. Moderuje Vladimír Kroc.

8/20/2017
More
Rozhovor se starostou Vlašimi o tom, jak se daří vymáhat pokuty od cizinců na opravovaném úseku na dálnici D1. Moderuje Vladimír Kroc.

Duration: 00:05:02


Host Lucie Výborné - Rozhovor s Adamem Jarchovským, žonglérem, cirkusovým pedagogem a spoluzakladatelem dua Bratři v tricku nejenom o žonglování a festivalu Letní Letná. Moderuje Patricie Strouhalová.

8/19/2017
More
Rozhovor s Adamem Jarchovským, žonglérem, cirkusovým pedagogem a spoluzakladatelem dua Bratři v tricku nejenom o žonglování a festivalu Letní Letná. Moderuje Patricie Strouhalová.

Duration: 00:11:45

See More