Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads
Czech Radio-logo

Czech Radio

Czech Republic

More Information

Location:

Czech Republic

Language:

Czech


Episodes

Zelená vlna - Na českých silnicích zemřelo od začátku ledna nejvíc lidí za posledních 5 let

1/22/2018
More
Na českých silnicích zemřelo od začátku ledna nejvíc lidí za posledních 5 let

Duration: 00:00:56


Host Lucie Výborné - Hostem je Miroslav Šebela, vedoucí zoologického oddělení Moravského zemského muzea. Už čtyřicet let se soustavně studuje mokřad v sousedství Novomlýnských nádrží. Moderuje Lucie Výborná.

1/22/2018
More
Hostem je Miroslav Šebela, vedoucí zoologického oddělení Moravského zemského muzea. Už čtyřicet let se soustavně studuje mokřad v sousedství Novomlýnských nádrží. Moderuje Lucie Výborná.

Duration: 00:23:54


Stretnutie - Slovo dostane představitel souboru Šarvanci i pražský vikář Římskokatolické církve. Juraj Jakubisko natáčí pokračování pohádky Perinbaba. Kde přednáší slovenská kosmonautka Michaela Musilová? Moderuje Juraj Gerbery.

1/21/2018
More
Slovo dostane představitel souboru Šarvanci i pražský vikář Římskokatolické církve. Juraj Jakubisko natáčí pokračování pohádky Perinbaba. Kde přednáší slovenská kosmonautka Michaela Musilová? Moderuje Juraj Gerbery.

Duration: 00:25:45


Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Sněmovna vydala Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání. Jaké jsou reakce? Žijeme v zemi, kde je možné si trestní stíhání objednat? Turecká armáda začala ostřelovat syrský region ovládaný Kurdy. Je to začátek nového k

1/21/2018
More
Sněmovna vydala Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání. Jaké jsou reakce? Žijeme v zemi, kde je možné si trestní stíhání objednat? Turecká armáda začala ostřelovat syrský region ovládaný Kurdy. Je to začátek nového konfliktu?

Duration: 00:20:25


Olympijský rok - Dokument Olympijský rok Josefa Jandače. S hokejovým trenérem národního týmu natáčel celý rok František Kuna.

1/21/2018
More
Dokument Olympijský rok Josefa Jandače. S hokejovým trenérem národního týmu natáčel celý rok František Kuna.

Duration: 00:25:58


Glosa Pavla Maurera - Pavel Maurer: Segedín na stojáka? I v levných restauracích nebo jídelnách by lidé měli dostat kvalitní jídlo. Český fast food by i na stojáka a bez obsluhy měl nabízet stravování v rozumném poměru ceny a výkonu.

1/21/2018
More
Pavel Maurer: Segedín na stojáka? I v levných restauracích nebo jídelnách by lidé měli dostat kvalitní jídlo. Český fast food by i na stojáka a bez obsluhy měl nabízet stravování v rozumném poměru ceny a výkonu.

Duration: 00:03:14


Host Lucie Výborné - Hostem je Eva Uchalová, kurátorka sbírky historického textilu Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Věnuje se především historii módy do roku 1948. Které salóny tehdy určovaly módní styl? Moderuje Zuzana Burešová.

1/21/2018
More
Hostem je Eva Uchalová, kurátorka sbírky historického textilu Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Věnuje se především historii módy do roku 1948. Které salóny tehdy určovaly módní styl? Moderuje Zuzana Burešová.

Duration: 00:24:46


Olympijský rok - Olympijský rok Gabriely Koukalové. David Nyč celý rok sledoval přípravu biatlonistky na ZOH v Jižní Koreji. Gabriela nakonec na olympiádu nemíří ze zdravotních důvodů. Na začátku roku 2017 to však ještě nikdo netušil. Jak vypadala její př

1/20/2018
More
Olympijský rok Gabriely Koukalové. David Nyč celý rok sledoval přípravu biatlonistky na ZOH v Jižní Koreji. Gabriela nakonec na olympiádu nemíří ze zdravotních důvodů. Na začátku roku 2017 to však ještě nikdo netušil. Jak vypadala její příprava?

Duration: 00:25:57


Olympijský rok - Už známe jména hokejistů, kteří pojedou na olympijské hry v Pchjongčchangu. Jak se Josef Jandač a jeho trenérský tým rozhodovali, koho vybrat? A s čím trenér na vrcholové úrovni počítá?

1/20/2018
More
Už známe jména hokejistů, kteří pojedou na olympijské hry v Pchjongčchangu. Jak se Josef Jandač a jeho trenérský tým rozhodovali, koho vybrat? A s čím trenér na vrcholové úrovni počítá?

Duration: 00:02:32


Glosa Pavla Maurera - Růžičková kapusta, rakytník nebo šípek. To vše jsou superpotraviny, které si doma může vypěstovat většina z nás. Proč se právě o superpotravinách v poslední době tolik mluví?

1/20/2018
More
Růžičková kapusta, rakytník nebo šípek. To vše jsou superpotraviny, které si doma může vypěstovat většina z nás. Proč se právě o superpotravinách v poslední době tolik mluví?

Duration: 00:03:32


Host Lucie Výborné - Hostem je Libor Zámečník, jeden z nejlepších českých urologů a andrologů. Porucha erekce může být znamením závažnějšího onemocnění, varuje. Moderuje Štěpán Pokorný.

1/20/2018
More
Hostem je Libor Zámečník, jeden z nejlepších českých urologů a andrologů. Porucha erekce může být znamením závažnějšího onemocnění, varuje. Moderuje Štěpán Pokorný.

Duration: 00:23:21


Experiment - Rozhovor s Matějem Skalickým o mrtvých zónách ve světových oceánech

1/20/2018
More
Rozhovor s Matějem Skalickým o mrtvých zónách ve světových oceánech

Duration: 00:03:31


Experiment - V oceánech přibývá takzvaných mrtvých zón. Je v nich nedostatek kyslíku a většina vodních živočichů zde nemá šanci přežít. Vědci varují, že to může vést k hromadnému vymírání různých druhů živočichů.

1/20/2018
More
V oceánech přibývá takzvaných mrtvých zón. Je v nich nedostatek kyslíku a většina vodních živočichů zde nemá šanci přežít. Vědci varují, že to může vést k hromadnému vymírání různých druhů živočichů.

Duration: 00:03:22


Experiment - Poprvé v historii si můžou návštěvníci na Pražském hradě prohlédnout Svatováclavskou korunu ze všech stran. Svatováclavská koruna skrývá mnohá tajemství. Například z pěti červených spinelů jsou ve skutečnosti červené jen tři. Jak je to možné?

1/20/2018
More
Poprvé v historii si můžou návštěvníci na Pražském hradě prohlédnout Svatováclavskou korunu ze všech stran. Svatováclavská koruna skrývá mnohá tajemství. Například z pěti červených spinelů jsou ve skutečnosti červené jen tři. Jak je to možné?

Duration: 00:02:53


Experiment - Srážka planetky se Zemí stále hrozí. A vědcům nedává spát. Jednu z metod, jak ji odvrátit chtějí za 4 roky vyzkoušet. Na přípravě testu se podílejí i čeští astronomové z Ondřejova.

1/20/2018
More
Srážka planetky se Zemí stále hrozí. A vědcům nedává spát. Jednu z metod, jak ji odvrátit chtějí za 4 roky vyzkoušet. Na přípravě testu se podílejí i čeští astronomové z Ondřejova.

Duration: 00:03:50


Experiment - Rozhovor o dronech s Martinem Saskou z Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, který vede skupinu multirobotických systémů

1/20/2018
More
Rozhovor o dronech s Martinem Saskou z Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, který vede skupinu multirobotických systémů

Duration: 00:03:36


Experiment - Česko není zemí, kde by továrny chrlily statisíce dronů. Přesto se tu bezpilotní letadla vyrábí a to pro celý svět. Češi se specializují na programování nejrůznějších aplikací pro drony nebo vývoj bezpilotních letadel.

1/20/2018
More
Česko není zemí, kde by továrny chrlily statisíce dronů. Přesto se tu bezpilotní letadla vyrábí a to pro celý svět. Češi se specializují na programování nejrůznějších aplikací pro drony nebo vývoj bezpilotních letadel.

Duration: 00:02:12


Olympijský rok - Gabriela Koukalová si na nedostatek pozornosti nemůže stěžovat. Lidé oceňují nejen její výsledky, ale i osobnost. Jaký je její vztah s fanoušky zjistíte v dalším dílu seriálu Olympijský rok.

1/20/2018
More
Gabriela Koukalová si na nedostatek pozornosti nemůže stěžovat. Lidé oceňují nejen její výsledky, ale i osobnost. Jaký je její vztah s fanoušky zjistíte v dalším dílu seriálu Olympijský rok.

Duration: 00:03:58


Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s prefesorem Allanem Lichtmanem nejeno o volbách. Moderuje Jan Kaliba

1/19/2018
More
Rozhovor s prefesorem Allanem Lichtmanem nejeno o volbách. Moderuje Jan Kaliba

Duration: 00:19:54


Olympijský rok - Jižní Korea není pro Josefa Jandače neznámou. Jak se dostal z berounské lavičky až na druhý konec světa vyprávěl reportérovi Františkovi Kunovi v projektu Olympijský rok.

1/19/2018
More
Jižní Korea není pro Josefa Jandače neznámou. Jak se dostal z berounské lavičky až na druhý konec světa vyprávěl reportérovi Františkovi Kunovi v projektu Olympijský rok.

Duration: 00:02:36

See More