Postol Radio-logo

Postol Radio

6 Favorites

More Information

Location:

Macedonia

Description:

Возбудливо, забавно музичко дружење секој вторник и четврток од 11 до 17 часот, вие во ова време имате можност да ги испратите вашите музички желби, честитки и поздрави. Продолжете да не слушате и да уживате.

Language:

Macedonian

Contact:

+38975855242


Stations

Postol Radio
Postol Radio

Macedonia