Radio Dita Jem-logo

Radio Dita Jem

335 Favorites

More Information

Location:

Albania

Description:

Radio e cila ju ofron muziken me te mire shqiptare dhe kuriozitete te ndryshme gjate 24 oreve

Language:

Albanian

Contact:

+38649592155


Stations

Radio Dita Jem
Radio Dita Jem

Programi juaj per tere diten