Sportsko Radio-logo

Sportsko Radio

2.5K Favorites

More Information

Location:

Skopje, Macedonia

Genres:

Sports

Description:

Го преточи искуството и начинот на спортско информирање на нова фреквенција, 90.3 фм, збогатувајќи и унапредувајќи ја програмата со нови содржини и постојано присуство на македонските спортисти, клубови и испортски работници во тековната дневна програма.

Language:

Macedonian


Stations

Sportsko Radio
Sportsko Radio

Skopje, Macedonia

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads