Urime dhe Përshëndetje-logo

Urime dhe Përshëndetje

28 Favorites

More Information

Location:

Tirana, Albania

Language:

Albanian


This program will be available tomorrow at 3PM.

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads