ATAmusic podcast-logo

ATAmusic podcast

Bluegrass Music >

More Information

Location:

Czech Republic

Language:

Czech

Contact:

+420728232297


Episodes

14. díl - "Pavlína Jíšová - rozhovor"

10/15/2018
More
14. díl českého podcastu pro muzikanty ****** Odkazy zmíněné v podcastu: Pavlína Jíšová: http://www.jisova.cz/ Ondra Kozák & Ralph Schut - Bits 'n Pieces: http://bit.ly/ORbits 24 vychytávek pro muzikanty: http://bit.ly/musiclifehacks ATAmusic playlisty na Spotify: http://bit.ly/BGplaylist Nezmaři: https://www.nezmari.cz/ Zuzana Navarová: https://navarova.cz/ Petra Šanclová: http://www.sanclova.com/ Zelenáčova Šopa: https://www.sopa.cz/ Adéla Jonášová: http://www.adelajonasova.cz Spirituál...

Duration:04:36:42

13. díl - "Jan Řepka - rozhovor"

9/23/2018
More
13. díl českého podcastu pro muzikanty ****** Odkazy zmíněné v podcastu: ATAmusic: http://www.atamusic.eu/ Ondra Kozák: http://ondrakozak.com/ ATAmusic podcast: http://www.atamusic.eu/podcast The Fretboard Journal Podcast: https://www.fretboardjournal.com/category/podcasts/ Článek o významu poslouchání muziky pro muzikanty: http://bit.ly/HrajesTakPoslouchej 1. díl ATAmusic podcastu: https://soundcloud.com/atamusicpodcast/hrajes-tak-poslouchej ATAmusic playlisty na Spotify:...

Duration:03:38:13

12. díl - "Lee Bidgood - rozhovor"

9/2/2018
More
12. díl českého podcastu pro muzikanty ****** Odkazy zmíněné v podcastu: Ryan Cavanaugh: http://www.ryancavanaughbanjo.com/ Wes Corbett: http://www.wescorbett.com/ The Picky Fingers Banjo Podcast: https://www.banjopodcast.com/ Ondra Kozák - videa: http://ondrakozak.com/cs/video/ New Aliquot: http://newaliquot.com/ Kytary z Lubů u Chebu: https://schoenbach.webnode.cz/ Crowdfunding: https://cs.wikipedia.org/wiki/Crowdfunding Lee Bidgood: https://www.leebidgood.net/ Steep Canyon Rangers:...

Duration:04:15:43

4. díl - "Petr Brandejs - rozhovor"

3/7/2018
More
Čtvrtý díl českého podcastu pro muzikanty | 0:59 > Pár slov o hudebních transkripcích a aplikaci Tunefox | 3:24 > Představení Petra Brandejse | 4:27 > Rozhovor s Petrem Brandejsem | 49:47 > Get Well (skladba) | 51:55 > Závěr | ****** Odkazy zmíněné v podcastu: ATAmusic podcast: http://atamusic.eu/podcast Článek o Tunefox: http://bit.ly/tunefox Petr Brandejs: http://petrbrandejs.cz/ Kniha "Jak se dělá bluegrass": http://www.gwcheb.cz/skoly.htm#Jaks E-shop ATAmusic: http://shop.atamusic.eu/...

Duration:03:29:03

3. díl - "Henrich Novák - rozhovor"

2/14/2018
More
Třetí díl českého podcastu pro muzikanty | 0:39 > Představení Henricha Nováka | 2:23 > Šuplík bez přihrádek - kniha o efektivním cvičení na hudební nástoj | 3:42 > Rozhovor s Henrichem Novákem | 54:50 > Grey Eagle (skladba) | 57:26 > Závěr | Odkazy zmíněné v podcastu: Henrich Novák: http://www.henrichnovak.com/ Will The Circle Be Unbroken (deska): https://open.spotify.com/album/1dfvcFHSox0YKcPMxDrLIs Seldom Scene: https://www.seldomscene.com/ Jerry Douglas: http://www.jerrydouglas.com/...

Duration:03:53:07

2. díl – "Michal Vavro - rozhovor"

1/30/2018
More
Druhý díl nového českého podcastu pro muzikanty | 0:41 > Moje cesta k Mišovi | 1:59 > Šuplík bez přihrádek - 3 desky k pozornosti | 5:37 > Rozhovor s Michalem Vavrem | 33:11 > Streamer (skladba) | 39:26 > Závěr | Odkazy zmíněné v podcastu: Fragment: http://fragmentband.com/ East-West: http://www.eastwestband.eu/ Acoustic Colours: http://folk.sk/index.php?q=node/1176 J.A.R.: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXmnpS1QsjlRQ9JeTOMcm8t9RB3u0TzX3 Mo Pitney: http://www.mopitney.com/ The Time...

Duration:02:43:55

1. díl – "Hraješ? Tak poslouchej"

1/24/2018
More
První díl nového českého podcastu pro muzikanty | 0:55 > Pár slov o autorovi podcastu (Ondra Kozák) | 5:18 > Představení podcastu | 10:33 > Článek o významu soustředěného poslechu pro muzikanty | Odkazy zmíněné v podcastu: ATAmusic - www.atamusic.eu, Ondra Kozák - www.ondrakozak.com, článek o významu poslechu pro muzikanty a seznamy doporučených nahrávek - http://bit.ly/HrajesTakPoslouchej, článek o knize Na volné noze - http://ondrakozak.com/cs/2017/08/muzikant-a-kniha-na-volne-noze/ ******...

Duration:01:50:06