Free in your own company-logo

Free in your own company

Business & Economics Podcasts >

More Information

Episodes

Jak zarabiać na kursach online z sercem? Rozmowa z Marią Nowak-Szabat

3/26/2018
More
Mode kursy online. Na ich temat krążą setki teorii. Jak je tworzyć, jak je sprzedawać, jak je prowadzić i jak wyceniać. Czy jest w tym wszystkim miejsce na... głos serca? Na ile można przełożyć pracę z klientem indywidualnym na kurs online? I czy na tym można zarabiać dopiero, gdy ma się wielką grupę w social-mediach lub na liście mailingowej? Mój dzisiejszy gość - Maria Nowak-Szabat - zdradzi w jaki sposób sprzedała setki kursów (ponad 600!), będąc sobą i naprawdę troszcząc się o...

Duration:01:12:41

Pasja to za mało… żeby zarabiać? Rozmowa z Izą Wojtaszek

2/7/2018
More
Czym tak naprawdę jest pasja? Czy każdy musi ją mieć? Jak ją odkryć i czy w ogóle wypada na niej zarabiać? Iza Wojtaszek, trener biznesu i zdobywania pracy marzeń, opowie dlaczego pasja to za mało i jak w praktyce wpływa na nasz przychód. Artykuł Pasja to za mało… żeby zarabiać? Rozmowa z Izą Wojtaszek pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:52:56

Jak dopasować model firmy do siebie?

11/17/2017
More
Od kilku miesięcy nurtowało mnie pytanie: dlaczego tak wielką uwagę przywiązujemy do dobrania idealnego jadłospisu dla naszego stanu zdrowia lub urządzenia mieszkania według naszych upodobań, a gdy przychodzi do tworzenia firmy, odwołujemy się do skostniałych schematów lub powielamy modele innych … Read More Artykuł Jak dopasować model firmy do siebie? pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:53:45

Niezależność finansowa – jak ją osiągnąć? Rozmowa z Magdaleną Chołuj

6/8/2017
More
Marzyłaś kiedykolwiek o tym, żeby nie chodzić do pracy i mieć pieniądze? Mi już jako małej dziewczynce wydawało się to piękną, acz zupełnie nierealną bajką. W końcu żeby zarabiać trzeba ciężko pracować. A nawet jeżeli się je ma, to mało przyzwoitym … Read More Artykuł Niezależność finansowa – jak ją osiągnąć? Rozmowa z Magdaleną Chołuj pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:48:00

Od pracownika własnej firmy do właścicielki – moja biznesowa historia

5/18/2017
More
Gdyby ktoś trzy lata temu powiedział mi, że będę opowiadać o tym jak mieć czas i firmę ryknęłabym śmiechem. Ja? Najbardziej zapracowana kobieta świata? Ja pracująca w każdy wolny dzień? Ja bojąca się o następny miesiąc? A jednak! Na wstępie … Read More Artykuł Od pracownika własnej firmy do właścicielki – moja biznesowa historia pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:31:54

„Jak prowadzi biznes…” Marta Kaim? Czyli o tym jak się zorganizować, aby zarabiać i mieć czas dla siebie

5/11/2017
More
Jak często myślisz o tym, jak się zorganizować, aby prowadząc firmę mieć czas dla siebie? Ciekawi Cię jak robią to inne osoby? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie perełkę. Marta Kaim, która pomaga kobietom zacząć myśleć o sobie „Jesteś ważna” … Read More Artykuł „Jak prowadzi biznes…” Marta Kaim? Czyli o tym jak się zorganizować, aby zarabiać i mieć czas dla siebie pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:01:05:53

Zamknięcie firmy – kiedy powiedzieć sobie dość?

5/4/2017
More
Zamknięcie firmy to formalnie prosta sekwencja czynności. Emocjonalnie jednak to znacznie dłuższy proces ważenia za i przeciw. To mierzenie się z wyobrażeniem o sobie jako przedsiębiorcy i człowieku w ogóle. To w końcu nie tyle akceptowanie obecnego stanu rzeczy co… odwaga w … Read More Artykuł Zamknięcie firmy – kiedy powiedzieć sobie dość? pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:41:31

Znajdź klienta idealnego i dopasuj do niego ofertę

4/6/2017
More
Z klientami bywa różnie – czasami jest ich więcej, a czasami mniej. Bywa, że oferta firmy jest doskonale skonstruowana, ale wciąż nie ma pewności, czy znajdą się chętni na skorzystanie z niej. Jak temu zapobiec? Czy w ogóle można sprawić, … Read More Artykuł Znajdź klienta idealnego i dopasuj do niego ofertę pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:33:01

A oto jest! PODKAST – odcinek pilotażowy

3/29/2017
More
Lubię mówić i wiele chciałabym o firmie powiedzieć. Nie zrezygnuję z pisania, jednak mam poczucie, że w podkaście będę mogła więcej. Chcę, abyś razem ze mną poznawała fascynujących ludzi i ich historie. Abyśmy razem sprawdziły czym jest wolność i czy … Read More Artykuł A oto jest! PODKAST – odcinek pilotażowy pochodzi z serwisu Wolna we własnej firmie.

Duration:00:10:13

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads