Zoo in the world of companies-logo

Zoo in the world of companies

Business & Economics Podcasts

Podcast dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć, prowadzić i rozwijać spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Location:

Poland

Description:

Podcast dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć, prowadzić i rozwijać spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Language:

Polish


Episodes

Podcast: 28 Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

4/4/2019
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dzisiaj po dłuższej przerwie porozmawiamy sobie o zarządzie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Transkrypcję odcinka możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 28 Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:18:59

27 Ustanowienie zastawu na udziałach w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

2/26/2019
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dzisiejszy odcinek podcastu będzie dotyczył kwestii ustanowienia zastawu na udziałach w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Transkrypcję odcinka możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 27 Ustanowienie zastawu na udziale w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:12:16

26 Dziedziczenie i umorzenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

2/15/2019
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dzisiejszy odcinek podcastu będzie dotyczył kwestii dziedziczenia oraz umarzania udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Transkrypcję odcinka możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast 26: Dziedziczenie i umorzenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:20:24

25 Rozporządzanie udziałami w spółce z o.o.

1/3/2019
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dzisiejszy odcinek podcastu będzie dotyczył kwestii rozporządzania udziałami w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Transkrypcję odcinka możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast 25: Rozporządzanie udziałami w spółce z o.o. pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:27:52

23 Kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dwudziesty trzeci odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 23 Kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:12:50

22 Odpowiedzialność cywilna członków organów i likwidatorów sp. z o.o. cz. II

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dwudziesty drugi odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 22 Odpowiedzialność cywilna członków organów i likwidatorów sp. z o.o. cz. II pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:14:54

21 Odpowiedzialność cywilna członków organów i likwidatorów sp. z o.o. cz. I

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dwudziesty pierwszy odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 21 Odpowiedzialność cywilna członków organów i likwidatorów sp. z o.o. cz. I pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:24:50

20 Solidarna odpowiedzialność wspólników i członków organów wobec spółki

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dwudziesty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 20 Solidarna odpowiedzialność wspólników i członków organów wobec spółki pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:08:22

19 Ochrona kapitału zakładowego sp. o.o.

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dziewiętnasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 19 Ochrona kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:03:37

18 Zmiana wysokości kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Osiemnasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 18 Zmiana wysokości kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:11:28

17 Wady przedmiotu wkładów

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Siedemnasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 17 Wady przedmiotu wkładów pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:06:12

16 Kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Szesnasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 16 Kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:11:05

15 Majątek spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Piętnasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 15 Majątek spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:07:56

14 Odpowiedzialność wspólników wobec spółki z o.o.

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Czternasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 14 Odpowiedzialność wspólników wobec spółki pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:09:57

13 Odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Trzynasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 13 Odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:13:16

12 Oddziały i przedstawicielstwa spółki z o.o.

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dwunasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 12 Oddziały i przedstawicielstwa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:12:14

11 Wpis spółki z o.o. do rejestru

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Jedenasty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 11 Wpis spółki z o.o. do rejestru pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:08:12

10 Powołanie władz spółki z o.o.

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dziesiąty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 10 Powołanie władz spółki z o.o. pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:04:06

09 Wniesienie wkładów na pokrycie kapitału zakładowego spółki z o.o.

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Dziewiąty odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 09 Wniesienie wkładów na pokrycie kapitału zakładowego spółki z o.o. pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:04:12

08 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji

12/13/2018
Witam Cię serdecznie na moim blogu – Zoo w świecie spółek ! Ósmy odcinek podcastu jest formą audycji dźwiękowej wpisu, który możesz przeczytać tutaj. Przyjemnego słuchania! 🙂 Pobierz na iPhone | Słuchaj na platformie Stitcher Słuchaj na platformie TuneIN | Słuchaj na platformie YouTube Artykuł Podcast: 08 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji pochodzi z serwisu ZOO w świecie spółek.

Duration:00:04:36