Kobiece Radio-logo

Kobiece Radio

Education Podcasts >

More Information

Location:

Poland

Language:

Polish

Contact:

+48501516589


Episodes

Kobiecość i macierzyństwo oparte na intuicji.

4/19/2017
More
Gościem tego odcinka jest Magda Karpienia, która pracuje nad tym, by kobiety zaczęły zauważać i doceniać własną niezwykłość, by zaczynały ufać samym sobie i swojej intuicji. Opowie nam o drodze jaka przeszła by być dzisiaj kobieta szczęśliwą, o różnych obliczach macierzyństwa, łączeniu pracy i domu. Mama 3 dzieci, specjalistka od karmienia naturalnego, organizatorka warsztatów dla kobiet, autorka tekstów. Sama o sobie mówi, że żyję jak chcę, jest wolna, ceni wszystko, co naturalne i...

Duration:00:57:32

Praca skrojona na miarę

3/11/2017
More
Idealna praca zawodowa jest gwarancją naszego zadowolenia i satysfakcji zawodowej. Jak dojść do takiego miejsca? Trzeba wykonać określoną pracę, by mieć pracę dopasowaną do naszych umiejętności, zainteresowań, wartości. Zapraszam do poznania drogi do pracy skrojonej na naszą miarę.

Duration:00:23:54

Co zrobisz, by Nowy Rok był szczęśliwy?

1/2/2017
More
Odcinek poświęcony kobiecemu planowaniu i skutecznemu realizowaniu postanowień.

Duration:00:14:14

Coraz bliżej Święta...

11/28/2016
More
Odcinek poświęcony priorytetom świątecznym, wszelkim przygotowaniom, wydatkom, gotowaniu, czyli wszystkim tym, czym kobiety zajmują się już teraz… plus obiecany link do gratisowego e-booka „Poradnik Świąteczny

Duration:00:27:38

Kobiece finanse

8/4/2016
More
Kobiece finanse, to bardzo praktyczne spojrzenie na zarządzanie domowym budżetem, nie uleganie zachciankom i wyciekające z portfela pieniądze.

Duration:00:37:36

Złodzieje czasu

7/30/2016
More
Złodzieje czasu, czyli jak zarządzać czasem w codziennym życiu. Odcinek bardzo praktyczny, tak by szybko zlokalizować swoich złodziei i odzyskać czas, który można przeznaczyć na siebie i na to, co kochamy.

Duration:01:43:39

Piękna każdego dnia

7/11/2016
More
To bardzo kobiecy odcinek, w którym rozmawiamy, czym jest piękno kobiety, gdzie ono tkwi i jak je uzewnętrznić. Naszym gościem jest Alicja Bogdan osobista stylistka, która podpowiada nam jak znaleźć swój styl, jak zrobić detoks szafy, gdzie kupować ubrania i jak się nie postarzać ubraniem. Podpowiada jak być piękną przez cały rok, dlaczego nie powinnyśmy mieć kompleksów i w jak wypadamy na tle kobiet z innych krajów. Opowiada też o swojej książce i kursie on-line, który pomoże popracować...

Duration:00:19:03

Od inspiracji od akcji

5/9/2016
More
Czym jest inspiracja w naszym życiu i jak ją skutecznie realizować? Jakie jest pięć głównych przeszkód stojących na drodze do przejścia od inspiracji do akcji. Dlaczego akcja i praca jest tak ważna? I co zrobić, by nie zmarnować szansy, jaka daje inspiracja, szansy na stworzenie czegoś nowego i wartościowego? Tego wszystkiego dowiesz się z odcinka od Inspiracji do akcji.

Duration:00:09:02

Ogrody naszego życia

4/2/2016
More
Wszystkie chciałybyśmy rozkwitać i żyć tak pięknie, aromatycznie i bogato jak w bajecznym ogrodzie. Aby tak się stało niezbędna jest praca "ogrodnicza". Dlatego będziemy w tym odcinku zadawały sobie ważne pytania, planowały zmiany, pielęgnowały rzeczy cenne, odcinały złe nawyki i zwalczały życiowe szkodniki. Będziemy też celebrować sukcesy i cieszyć się naszym ogrodem z innymi ludźmi. Jak zwykle będzie coachingowo i mentoringowo. Zapraszam!

Duration:00:18:43

Pilot podcastu Kobiece RADIO

3/17/2016
More
Pilot Podcastu: Kobiece RADIO Moniki Sacewicz

Duration:00:08:28