Bogazici Preparation and Ibuprofen-logo

Bogazici Preparation and Ibuprofen

Educational >

More Information

Episodes

Boğaziçi Proficiency Sınavını Geçince Bilmeniz Gereken 3 Şey

8/9/2017
More
Boğaziçi Proficiency sınavını geçtikten sonra kesinlikle bilmeniz gereken 3 temel şey. Sizi nelerin beklediğinin farkında mısınız? The post Boğaziçi Proficiency Sınavını Geçince Bilmeniz Gereken 3 Şey appeared first on BuProf.

Duration:00:10:40

Burnout Olmayın!

4/30/2017
More
BuProf Podcast'in bu bölümünde burnout nedir, burnout olmamak için neler yapmak lazım, sınava az bir zaman kala nasıl bir program izlenmeli gibi soruları cevaplıyoruz. The post Burnout Olmayın! appeared first on BuProf.

Duration:00:05:06

Proficiency’den değil bundan korkun!

2/21/2017
More
Boğaziçi Proficiency sınavından korkmayın. BuProf Podcast'in bu bölümünde asıl neden korkmanız gerektiğini anlatıyoruz. Tabi birkaç tane de sağlam tavsiyemiz var sizin için. The post Proficiency’den değil bundan korkun! appeared first on BuProf.

Duration:00:07:00

Sınavda writing konusunu anlamazsam ne yapmalıyım?

12/21/2016
More
Sınavda writing konusunu analamazsam ne yapmalıyım? BuProf Podcast'in bu bölümünde hem bu soruyu hem de bir öğrencimizin sorduğu ve hepinizi ilgilendiren diğer soruları cevaplıyoruz. The post Sınavda writing konusunu anlamazsam ne yapmalıyım? appeared first on BuProf.

Duration:00:16:47

Boğaziçi hazırlığı geçmek için 3 farklı seçenek

7/26/2016
More
Boğaziçi hazırlığı geçmek konusunu BuProf Podcastin bu bölümünde işliyoruz. Bu bölümde Boğaziçi hazırlığı geçmek için kullanabileceğiniz 3 farklı sınavı, bu sınavlara nasıl hazırlanabileceğinizi ve bu sınavların artı ve eksilerini değerlendiriyoruz. The post Boğaziçi hazırlığı geçmek için 3 farklı seçenek appeared first on BuProf.

Duration:00:13:28