Káva o čtvrté-logo

Káva o čtvrté

Podcasts

Vaše každodenní inspirace. Životní styl, rodina, zdraví, finance nebo volný čas! Vaše zkušenosti, nové trendy i odborný pohled! Povídáme si o všem, co vás zajímá. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Location:

United States

Genres:

Podcasts

Description:

Vaše každodenní inspirace. Životní styl, rodina, zdraví, finance nebo volný čas! Vaše zkušenosti, nové trendy i odborný pohled! Povídáme si o všem, co vás zajímá. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Twitter:

@CRoDvojka

Language:

English

Contact:

+420221552500


Episodes

Vaše každodenní inspirace: Bylinková zahrádka

3/31/2023
Host: Ing. Michaela Maťhová. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:22

Vaše každodenní inspirace: Skromné jídlo může být skvělé

3/30/2023
Host: gastronomická publicistka Hana Michopulu. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:32:57

Vaše každodenní inspirace: Patří extrovertům svět?

3/29/2023
Host: psycholog mgr. Dalibor Špok, PhD. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:04

Vaše každodenní inspirace: Slasti i strasti turismu

3/28/2023
Host: Jan Herget, ředitel CzechTourism. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:23

Vaše každodenní inspirace: Jak zahnat (nejen jarní) únavu

3/27/2023
Host: MUDr. Josef Štolfa, praktický lékař z Prahy 8, vedoucí Výukového pracoviště praktického lékařství 2. lékařské fakulty UK a člen výboru Společnosti všeobecného lékařství. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:52

Vaše každodenní inspirace: Zahrada se probouzí

3/24/2023
Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:08

Vaše každodenní inspirace: Potřebuji nové brýle

3/23/2023
Hosté: Václav Antonín, prezident Společenstva českých optiků a optometristů a Taťána Olivová, viceprezidentka Společenstva českých optiků a optometristů. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:41

Vaše každodenní inspirace: K čemu je bankovní identita?

3/22/2023
Hosté: Marek Růžička, výkonný ředitel BankID a odborník na digitalizaci Jan Blažek. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:09

Vaše každodenní inspirace: Žáby se probouzejí a putují k vodě

3/21/2023
Host: ing. Petr Stýblo, ředitel Kanceláře Českého svazu ochránců přírody. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:34:22

Vaše každodenní inspirace: Co dělat, když srdce selhává

3/20/2023
Host: prof. MUDr. Filip Málek, vedoucí lékař Ambulance srdečního selhání Nemocnice Na Homolce. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:36:07

Diskusní pořad, dnes na téma: Trávník nebo půdopokryvné rostliny?

3/17/2023
Host: ing. Eduard Chvosta, zástupce ředitele Střední odborné školy Jarov pro odborný výcvik zahradnických oborů. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:08

Diskusní pořad, dnes na téma: Mouka není jenom bílá

3/16/2023
Host: Ing. Blanka Klitschová, manažerka kvality mlýnů GoodMills v Litoměřicích. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:32

Diskusní pořad, dnes na téma: Daň z příjmu fyzických osob

3/15/2023
Host: ing. Jiří Nesrovnal, daňový poradce, člen Prezidia Komory daňových poradců. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:29

Diskusní pořad, dnes na téma: Zdravé dásně

3/14/2023
Host: MUDr. Štěpánka Bálková, Česká stomatologická komora. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:31:57

Už jen měsíc do přijímaček. Jak zvládnout stres, radí psycholog Václav Mertin

3/13/2023
Do přijímacích zkoušek na střední školy zbývá už jen měsíc. Jak jako rodič zvládnout vlastní nervozitu a obavy a nepřenášet je na děti, které jsou i tak vystaveny velkému tlaku? Jak jim pomoci, aby se naopak uklidnily a věřily, že i v případě neúspěchu se svět nezboří? A jak působí na psychiku mladého člověka nepřijetí na školu? O všem, co vás zajímá, si povídáme v Kávě o čtvrté s psychologem Václavem Mertinem. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně...

Duration:00:32:14

Diskusní pořad, dnes na téma: Jarní ošetření ovocných dřevin

3/10/2023
Host: ing. Lukáš Zíka, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:35

Diskusní pořad, dnes na téma: Státníci na poštovních známkách

3/9/2023
Host: Mgr. Pavel Kovařík, Poštovní muzeum - kurátor dokumentace známkové tvorby. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:31:17

Diskusní pořad, dnes na téma: Máme rovné příležitosti?

3/8/2023
Host: socioložka Nina Fárová, Sociologický ústav AV ČR. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:33:41

Diskusní pořad, dnes na téma: Může u nás přespat?

3/7/2023
Host: PhDr. Zora Dušková, ředitelka Dětského krizového centra. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:00

Diskusní pořad, dnes na téma: Sny a snění

3/6/2023
Host: neurolog pro. MUDr. Vladimír Komárek, 2. lékařská fakulta UK. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová. Všechny díly podcastu Káva o čtvrté můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Duration:00:35:08