Ghetto Podkasts-logo

Ghetto Podkasts

Sports & Recreation Podcasts

Oficiālais Ghetto Games podkāsts ar Antonu Semeņaku, Raimondu Elbakjanu, Edgaru Gertneru un personībām, kurām ir, ko teikt. Motivējošas sarunas par sportu, biznesu, kultūru un citām tēmām, kas iekustina klausītāju.

Location:

Latvia

Description:

Oficiālais Ghetto Games podkāsts ar Antonu Semeņaku, Raimondu Elbakjanu, Edgaru Gertneru un personībām, kurām ir, ko teikt. Motivējošas sarunas par sportu, biznesu, kultūru un citām tēmām, kas iekustina klausītāju.

Twitter:

@ghettogames

Language:

Latvian

Contact:

371 25233156


Episodes
Ask host to enable sharing for playback control

Francis Lācis - kvalifikācija un gatavošanās Olimpiskajām spēlēm, 3x3 basketbola izlase (E52)

4/22/2024
Ghetto Podkāsta 52. epizodē Raimonds uz īsu sarunu aicinājis basketbolistu Franci Lāci, kurš nu pat ar Latvijas 3x3 basketbola izlasi kvalificējies Parīzes Olimpiskajām spēlēm. Viņš dalās savos iespaidos par kvalifikācijas turnīru, kā arī pārdomās par Olimpiskajām spēlēm un gatavošanos šim nozīmīgajam notikumam.

Duration:00:25:23

Ask host to enable sharing for playback control

Kristaps Gotfrīds - Olimpiskā kvalifikācija, kas noticis ar Lasmani, plāns pamest darbu (E51)

4/19/2024
Ghetto Podkāsta 51.epizodē Raimonds uz sarunu aicinājis Kristapu Gotfrīdu, Latvijas 3x3 Basketbola izlases koordinatoru, kurš nu pat kopā ar Latvijas 3x3 basketbola izlasi kvalificējās Parīzes Olimpiskajām spēlēm. Sarunā Kristaps atklāj, kādi ir viņa karjeras plāni un kad plāno pamest. Savu pašreizējo amatu un stāsta gan par jaunās basketbaola paaudzes veidošanu un to, kā tiek atlasīti spēlētāji 3x3 basketbola izlasē, gan par pašreizējo 3x3 Latvijas basketbola izlasi un kvalificēšanos Olimpiskajām spēlēm. Raimonds un Kristaps arī gremdējas atmiņās par laiku, kad 3x3 izlases spēlētāji piedalījās Ghetto Games turnīros kā iesācēji.

Duration:00:48:47

Ask host to enable sharing for playback control

Abra - par brīvrunu un 371, sevis meklējumiem, iekāpšanu tricārā (E50)

4/15/2024
Ghetto Podkāsta 50. epizodē pie Edgara viesojas Abra, kurš tuvojas svarīgajam 30 gadu slieksnim un dalās savās pārdomās par šajā laikā uzkrāto dzīves pieredzi. Viņš dod gan vērtīgus finanšu padomus, gan padomus jaunajiem reperiem un frīstaileriem. Edgars ar Abru sarunā spriež par to, vai reps Latvijā sāk novecot un kādas ir Abras Brīvrunu Batla konkurentu stiprās un vājās puses.

Duration:01:10:47

Ask host to enable sharing for playback control

Edavārdi - par batla konkurentiem, jauno albumu, pārziemošanu ārzemēs (E49)

4/10/2024
Ghetto Podkāsta 49. epizodē pie Edgara viesojas Edavārdi, kurš nupat laidis klajā savu jaunāko albumu “Iekšas”. Viņš iepazīstina ar albuma tapšanas aizkulisēm un atklāj, kas ir bijuši viņa lielākie palīgi. Edavārdi arī gatavojas Ghetto Games Brīvrunu Batlam, kas notiks jau 7.jūnijā Grīziņkalnā, un dalās pārdomās par saviem konkurentiem, kā arī ieskicē, ko sagaidīsim no viņa.

Duration:01:16:16

Ask host to enable sharing for playback control

Reinis Bērzkalns - cik stundas strādā vadītājs, kāpēc vajag apdrošināšanu, cilvēks vs AI (E48)

4/1/2024
Ghetto Podkāsta 48. epizodē pie Edgara viesojas apdrošināšanas aģentūras ”Balcia” viceprezidents Reinis Bērzkalns, kurš stāsta par aktualitātēm apdrošināšanas nozarē un atklāj, kā šajā nozarē tiek izmantots mākslīgais intelekts. Reinis arī dalās savā pieredzē un pārdomās par uzņēmumu vadību, kā arī ar Edgaru diskutē par tādiem būtiskiem jautājumiem, kā ģimene, laime un draudzība.

Duration:01:00:21

Ask host to enable sharing for playback control

Burlax - bīfs Latvijas repā, Nātre, batls pret Marko, Štuka Par Bazaru (E47)

3/29/2024
Ghetto Podkāsta 47. epizodē pie Antona viesojas Burlax - frīstaileris un Ghetto Brīvrunu Batla čempions. Antons un Burlax sarunā diskutē par Latvijas slavenākajiem frīstaileriem, karstākajām aktualitātēm un asākajiem notikumiem Latvijas repā un hip-hopā, ļaujot nojaust, kas gaidāms Ghetto Brīvrunu Batlā jaunajā Ghetto Games sezonā.

Duration:01:25:59

Ask host to enable sharing for playback control

Evelīna Otto - no Jaunatnes līgas Ventspilī līdz lielajai skatuvei Eiropā (E46)

3/27/2024
Ghetto Podkāsta 46. Epizodē pie Paulas uz sarunu viesojas uzlecošā basketbola zvaigzne Evelīna Otto, kura ir arī divkāršēja Superlīgas čempione. Sarunā Evelīna izstāsta, kā sākusi spēlēt basketbolu un nonākusi Rīgā, viņa atklāj arī savus nākotnes plānus un sniedz vērtīgus padomus citām jaunajām basketbolistēm. Paula un Evelīna sarunā cenšas rast atbildi uz jautājumu, kāpēc meitenes bieži vien neturpina karjeru profesionālajā sportā.

Duration:00:26:23

Ask host to enable sharing for playback control

Matīss Babris - vai datu analītika izglābs Latvijas futbolu un cik pelna labākie futbolisti (E45)

3/24/2024
Ghetto Podkāsta 45. epizodē pie Antona viesojas futbolists un datu analītiķis Matīss Babris, kurš atradis veidu, kā veiksmīgi apvienot divas it kā neapvienojamas profesijas un veicināt futbola attīstību Latvijā. Sarunā Matīss atklā un salīdzina, kā tiek mērīti sportistu dati Latvijā un citur pasaulē, dalās pārdomās par to, cik liela nozīme ir statistikai un kā datu analīze palīdz uzvarēt. Antons un Matīss arī apspriež aktuālo situāciju Latvijas telpu futbolā un Matīsa pieredzi Ghetto Games.

Duration:01:03:54

Ask host to enable sharing for playback control

Emerson - vai spēlēs izlasē, Latvijas uzvara Pasaules kausā un latviešu alfabēts (E44)

3/20/2024
Ghetto Podkāsta 44.epizodē pie Antona uz sarunu viesojas izcilais brazīļu futbolists Emerson, kurš šobrīd dzīvo Latvijā, spēlē RFS un cer saņemt Latvijas pilsonību. Emerson dalās savās pārdomās par problēmām Latvijas futbolā, atklāj, ko domā par Latvijas futbola klubiem, kā arī salīdzina futbola tradīcijas Brazīlijā un Latvijā. Antons pārbauda Emerson latviešu valodas vārdu krājumu un iztaujā viņu par karjeras mērķiem.

Duration:00:59:20

Ask host to enable sharing for playback control

Kaspars Strapcāns - uzvara Rīgas Skolu Superlīgā, darbs ar jauniešiem un atkarības (E43)

3/17/2024
Ghetto Podkāsta 43. epizodē pie Jāņa viesojas viņa kādreizējais sporta skolotājs, Rīgas Teikas vidusskolas sporta skolotājs un Kraukļa VEF basketbola treneris Kaspars Strapcāns, kurš tikko izcīnījis uzvaru Rīgas Skolu Superlīgā ar Rīgas Teikas vidusskolas basketbola komandu.

Duration:00:45:19

Ask host to enable sharing for playback control

Roberts Blūms - tēva faktors, mērķis spēlēt NBA, dzīves skola Francijā (E42)

3/14/2024
Ghetto Podkāsta 42. epizodē pie Raimonda viesojas jaunais un daudzsološais basketbolists Roberts Blūms. Viņš stāsta par savu bērnību un pieaugšanu un to, cik liela nozīme viņa karjeras attīstība ir bijusi tēvam un ģimenei. Roberts stāsta arī par savu ikdienu - dienas plānu, treniņiem, kā arī par pavisam īpašiem dzīves brīžiem un spēlēm. Savukārt Raimonds dalās ar jaunumiem par gaidāmo Ghetto Games sezonu.

Duration:00:36:56

Ask host to enable sharing for playback control

Gustavo - personīgi un ekskluzīvi stāsti par jauno grāmatu un arēnas koncertu (E41)

3/6/2024
Ghetto Podkāsta 41.epizodē Edgars uz sarunu aicinājis mūziķi un producentu Gustavo, kurš ir atgriezies ar lieliskiem jaunumiem - grāmatu “Dziesmu teksti un strapgadījumi”un koncertu Arēnā Rīga. Sarunā Gustavo sniedz ieskatu savas jaunās grāmatas saturā un izstāsta, kādēļ nolēmis izdot grāmatu. Gustavo arī atklāj interasantus un iepriekš nekur nedzirdētus starpgadījumus no savas dzīves, kā arī sniedz kontekstu saviem dziesmu tekstiem.

Duration:01:32:58

Ask host to enable sharing for playback control

Inese Saulāja-Dobele - meitenes mūzikas industrijā, lielo leiblu aizkulises, vai AI aizstās mūziķus (E40)

2/29/2024
Ghetto Podkāsta 40. epizodē pie Edgara viesojas Latvijas mūzikas menedžmenta “haizivs” - Inese Saulāja-Dobele, kura šobrīd strādā mūzikas ierakstu kompānijā Warner Music, bet iepriekš ir bijusi Gustavo un The Sound Poets menedžere. Sarunā Inese un Edgars atklāti runā par mūzikas menedžmentu un par mūzikas industrijas aizkulisēm Latvijā, atklājot svarīgus aspektus, kas mūziķim var palīdzēt kļūt veiksmīgam un atpazīstamam. Viņi runā arī par gaidāmo mūzikas revolūciju un svaigākajām mūzikas industrijas aktualitātēm.

Duration:01:26:06

Ask host to enable sharing for playback control

Raimonds Feldmanis - 3x3 basketbols, Olimpiskās spēles, Latvijas basketbola fenomens (E39)

2/25/2024
Ghetto Podkāsta 39. epizodē Raimonds Elbakjans sarunājas ar Raimondu Feldmani - basketbolistu un treneri, kas sagatavoja Latvijas 3x3 basketbola izlasi 2021. gada Tokijas Olimpiskajām spēlēm, kur izlase izcīnīja zelta medaļas. Sarunā uzzini, kā Raimonds Feldmanis plāno savu laiku un kādēļ viņš lielu uzmanību pievērš psiholoģijai, kā arī to, kā noris gatavošanās olimpiskajai atlasei. Raimonds arī dalās savās pārdomās par Latvijas basketbola fenomenu un 3x3 basketbola nākotni Latvijā.

Duration:01:00:06

Ask host to enable sharing for playback control

Edijs Pālens - sensacionāli foto, spoži brīži un galvu reibinoši notikumi (E38)

2/23/2024
Ghetto Podkāsta 38. epizodē iepazīsties ar Ediju Pālenu - Nacionālās informācijas aģentūras LETA fotogrāfu, kurš vienmēr atrodas spilgtāko un nozīmīgāko notikumu epicentrā un kura uzņemtie foto atrodami blakus svarīgāko ziņu virsrakstiem! Sarunā uzzināsi, kā ir būt preses fotogrāfam, kādas ir šīs profesijas priekšrocības, kā arī riski un trūkumi. Uzzini arī, kā tapuši daži no Edija slavenākajiem foto un cik liela nozīme fotogrāfa darbā ir kameras kvalitātei.

Duration:00:53:00

Ask host to enable sharing for playback control

Liene Nulle - Stambulas konvencija, sieviete ekstrēmajos sporta veidos, ārstu loma sabiedrībā (E37)

2/21/2024
Šajā epizodē mēs iepazīstamies ar Lieni Nulli, skrituļslidotāju, kura ir viena no ievērojamākajām latviešu ekstrēmā sporta pārstāvēm pasaulē, skrituļslidošanas skolas “Straume” trenere un ģimenes ārste. Epizodē tiek aplūkota sieviešu loma ekstrēmajos sporta veidos, konkrēti skrituļslidošanā, kā arī diskutēts par šodienas situāciju un izaicinājumiem, ar ko sievietes saskaras šajā nozarē. Tiek dalītas personiskās pieredzes un viedokļi par baiļu jautājumu, kā arī par to, kā sievietes piedalās un attīstās ekstrēmajos sporta veidos. Liene Nulle sniedz iedvesmojošu un motivējošu skatījumu uz sieviešu iesaisti ekstrēmajos sporta veidos, piedāvājot ieskatu gan pagātnes nostalģijā, gan arī parādot, kā sievietes spēj gūt panākumus un kļūt par līderēm šajā aizraujošajā sporta pasaulē.

Duration:00:57:32

Ask host to enable sharing for playback control

Viktorija Kozlova - MMA sapnis, atmiņas zudums, Ghetto fight Bauskā (E34)

2/19/2024
Šajā podkāstā tiek diskutēts par Viktorijas Kozlovas, latviešu MMA cīkstonējas, sasniegumiem un pieredzi. Tiek pieskāries sieviešu dalībai MMA un citos sporta veidos Latvijā, to izaicinājumiem un panākumiem. Notiek saruna par iemesliem, kāpēc dažas personas var būt apņēmušās nesaistīties ar cīņu sportiem, ieskaitot baili no sāpēm un traumām. Tiek apspriesti stereotipu un sabiedrības gaidījumu lomas, kas liek atturēties no dalības noteiktos sporta veidos. Viktorija Kozlova dalās savā personīgajā ceļā MMA un savās kaislēs par šo sporta veidu. Saruna pāriet uz diskutēšanu par profesijām, ieskaitot bērnu ar īpašām vajadzībām skolotāju lomu. Tiek uzsvērts, cik svarīgi ir sniegt atbalstu un motivāciju jauniešiem. Saruna noslēdzas ar pārdomām par cieņas, tehnikas un biedrības vērtībām cīņu sportos.

Duration:00:47:48

Ask host to enable sharing for playback control

Patriks Kirkils - Bourzma fenomens, vai ar humpalām var pelnīt, kā neizdegt (E33)

2/19/2024
Šajā podkastā Raimonds kopā ar Patriku dziļāk ieskatās kultūras pasākumu plānošanas un sadarbības jautājumos, atklājot dažādus projektus un idejas, kā arī daloties savos viedokļos par festivāliem, koncertiem un citiem kultūras notikumiem. Diskusija ietver arī svarīgus jautājumus par telpu izmantošanu un tehnoloģiju pielietojumu šajā kontekstā, sniedzot apsvērumus par potenciālajām sadarbībām un projektu īstenošanu. Šis podkāsts sniedz klausītājiem ieskatu ne tikai pašā kultūras pasākumu organizācijā, bet arī padziļinātu sapratni par nozares izšķirošajiem elementiem un izaicinājumiem.

Duration:01:06:48

Ask host to enable sharing for playback control

Artis Žentiņš par picām un BMX! Kā Žentiņu ģimene uzbūvēja Vīnkalnu picēriju? (E30)

2/19/2024
Artis Žentiņš, Vīnkalnu picērijas līdzīpašnieks un BMX riteņbraucējs, stāsta par savu ceļu uz panākumiem gan sportā, gan biznesā.

Duration:01:23:53

Ask host to enable sharing for playback control

Didzis Grundulis - stantraidings Latvijā, adrenalīns vai drošība, galvenie dzīves izaicinājumi (E31)

2/19/2024
Didzis Grundulis, viens no labākajiem stantraideriem Latvijā, podkāstā runā par motorsportu, veselību un nākotnes pasākumu plānošanu. Viņš arī dalās ar savu pieredzi motorsporta treniņos, uzsver to nozīmi savā dzīvē. Didzis izstāsta par ar saviem nākotnes plāniem sporta pasākumu organizēšanā, tostarp motofrīstaila aktivitātēs, izceļot savu interesi un atbalstu kopīgām aktivitātēm.

Duration:00:55:52