YesWas | Podcast-logo

YesWas | Podcast

Technology Podcasts

YesWas | Podcast to dwóch, niesamowicie przystojnych mężczyzn - Paweł Orzech i Wojtek Wieman, którzy raz w tygodniu opowiadają o tym, co nowego w świecie technologii. Raz po raz rozprawiają się z plotkami, rozprawiają na temat rozwiązań proponowanych przez gigantów, a także – a może i głównie – rozbawiają się do łez niezwykle celnymi komentarzami i puentami. Zmyślamy teraz tylko troszeczkę w tym opisie! #polskipodcast

YesWas | Podcast to dwóch, niesamowicie przystojnych mężczyzn - Paweł Orzech i Wojtek Wieman, którzy raz w tygodniu opowiadają o tym, co nowego w świecie technologii. Raz po raz rozprawiają się z plotkami, rozprawiają na temat rozwiązań proponowanych przez gigantów, a także – a może i głównie – rozbawiają się do łez niezwykle celnymi komentarzami i puentami. Zmyślamy teraz tylko troszeczkę w tym opisie! #polskipodcast

Location:

Poland

Description:

YesWas | Podcast to dwóch, niesamowicie przystojnych mężczyzn - Paweł Orzech i Wojtek Wieman, którzy raz w tygodniu opowiadają o tym, co nowego w świecie technologii. Raz po raz rozprawiają się z plotkami, rozprawiają na temat rozwiązań proponowanych przez gigantów, a także – a może i głównie – rozbawiają się do łez niezwykle celnymi komentarzami i puentami. Zmyślamy teraz tylko troszeczkę w tym opisie! #polskipodcast

Language:

Polish


Episodes

#344 - #StrajkKobiet

10/27/2020
Po prostu. Odcinek, w którym nie ma mężczyzn, bo po co. (Odcinek z mężczyznami będzie później, ale jeszcze w tym tygodniu)

Duration:00:38:41

#343 – Sam sprowadziłem piekło

10/19/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! MultistreamerRestreamer. To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:05:10

#342 – Skrzyżowanie strumieni

10/13/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:04:16

#341 – Menu Bar

10/6/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Nagrany PodcastTruskawkaAcross The UniverseTruskawa dobrze zrobiona,Tesla sprawdza co tam u człowieka To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:00:54:58

#340 – Ejakulacja kontentu

9/28/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! KuCoin xDNowy Nagrany PodcastWatchface Orzecha To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:05:01

#339.5 - Odcinek technologiczny

9/22/2020
Po rozmowie zarządu YesWas | Podcast postanowiliśmy upublicznić ten After Dark – bo to dobry odcinek. Pamiętajcie, że możecie nas wesprzeć i mieć dostęp do odcinków After Dark regularnie, 4 razy w miesiącu. Wystarczy, że dołączycie do naszych Patronów!

Duration:00:39:11

#339 – Mądre domostwo

9/22/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Odcinek realizowany we współpracy z firmą FIBARO. Zgłoszenie w konkursie, które wygrało! To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:11:05

#338 – Wow, new amazing

9/15/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Odcinek realizowany we współpracy z firmą Fibaro. Konkurs z FIBARO! To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:00:47

#337 – Te dynksy

9/8/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! SmoothTrack,TrackIRSpellbreak,Steve Troughton-Smith na TwitterzeYesWas | DiscountJon Prosser To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:00:57:16

#336 – Poważny inwestor

9/1/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Zablokowana kamerka w NextDNS To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:00:58:54

#335 – Przesuń sobie połowę

8/25/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Aplikacje do TODO, Shure SM7B, Fast Broadband From Orbit? New Data Says SpaceX Can Do It Rumor: Pixel 5 is slower than the Pixel 4, has same camera as the Pixel 2 To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:06:55

#334 – Fikołek pijarowy

8/18/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Rabbit Hole,Newsletter,Archiwum newslettera,Trump says he is considering pardon for leaker Edward SnowdenWonderyBunga Bungayeswas.clubRozmowy wideo i siedem lat TelegramaHow to install Google Play Store on the Huawei P40Ajfony z Fortnite,Moodistory, To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni...

Duration:00:59:13

#333 – Miłosny trójkąt podcastowy

8/11/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Oceń nas w iTunes, Nagrany Podcast, RSS: https://anchor.fm/s/2fdd7dc0/podcast/rss Kod do wykorzystania do dnia 31.08.2020: bullshit30 do aktywowania tutaj – www.empik.com/gofree iOS i wykluczenie cyfrowe Pocket Casts i podcasty, Inteligentny dom. To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni...

Duration:01:02:06

#332 – Splamiliśmy się pracą

8/4/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! PatreonNewsletterNowy podcast Empik Go „Bullshit Radar” na tropie bzdur i absurdówbullshit30www.empik.com/gofreeFreehemp.plKanał na YouTube,Bullshit Radar | #1 cały odcinek za FREEEarborne MediaPrivacy - Smarter PaymentsFree Your Music,YESWASAds Transparency SpotlightWhy Microsoft wants TikTok To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na...

Duration:00:57:27

Spotify - Intro

7/29/2020
Hej - to nie jest *normalny* odcinek YesWas | Podcast. To tylko intro, które pojawi się w Spotify, ale musi zostać opublikowane jako odcinek. Do usłyszenia za tydzień!

Duration:00:00:48

#331 – Drapie jak swędzi

7/28/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Patreon,Newsletter,Archiwum newslettera,Due,Due na macOS snikpik,Broforce,Google to Keep Employees Home Until Summer 2021 Amid Coronavirus PandemicBOLTLimeDOTT To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:01:28

#330 – Człowiek Sony Playstation

7/21/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! NewsletterPierwszy newsletter,Twitter’s massive attack: What we know after Apple, Biden, Obama, Musk, and others tweeted a bitcoin scamIntroducing a new and improved Twitter APITimery to Toggl,Due: The Superfast RemindersSummer Game Fest,FIRST HANDS ON with PS5 CONTROLLER! NEW Playstation 5 Gameplay (4K 60FPS)Xbox Series X Hands On, Gameplay & Controller! To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na:...

Duration:01:08:51

#329 – Robienie rzeczy jedną ręką

7/15/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast! Weather Line,Aqara G2H,Chrome dołączyła do elitarnego klubu przeglądarek z ponad 70-procentowym udziałem w rynkuMaterialFox,Twitter considering a subscription service To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:00:56:05

#328 – Mały młody człowiek

7/7/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl! Patreon!Use this Video to Stop a Panic AttackGlow Baby: Newborn Tracker LogSpendeeStop Hate for Profit To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:03:13

#327 – Mów mi ojcze

6/30/2020
Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl! To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie. Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski Intro: Breakmaster Cylinder Do usłyszenia za tydzień!

Duration:01:15:17