Radio Llapi-logo

Radio Llapi

15.1K Favorites

More Information

Location:

Kosovo and Metohija, Serbia

Language:

Albanian

Contact:

Albaniku Podujevë Kosovë Podujevë 11000 0038138/570 975


Stations

Radio Llapi
Radio Llapi

Gjithëmonë Me Ju Dhe Për Ju