Radio Lushnja-logo

Radio Lushnja

5.0K Favorites

More Information

Location:

Fier County, Albania

Genres:

Variety

Description:

Radio LUSHNJA ju mudeson DJ dhe sistem audio per te gjitha llojet e EVENTEVE: koncerte, party, ditelindje, fejesa dhe dasma. Gjithashtu dhe sisteme ndricimi me robot, lazer, blic, makine bore, etj. Mundesojme lidhje me kameramanet dhe kengetaret tuaj te preferuar

Language:

Albanian

Contact:

0682253344


Stations

Radio Lushnja
Radio Lushnja

Fier County, Albania

Try Premium for 30 days

Live games for all NFL, MLB, NBA, & NHL teams
Commercial-Free Music
No Display Ads