pixel
Top Albania Radio-logo

Top Albania Radio

52.7K Favorites

More Information

Location:

Tirana County, Albania

Genres:

Top 40/Pop

Description:

Top Albania Radio, radio me e madhe ne Shqiperi, lindi ne 14 shkurt te vitit 1998 diten e te dashuruareve.Ky medium radiofonik tashme eshte shnderruar ne radion me te suksesshme ne vend, me muziken me te zgjedhur shqiptare dhe te huaj dhe me edicionet informative te cilat transmetohen cdo 60 minuta me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, por dhe me nje larmi programesh kulturore e sportive.

Twitter:

@topalbania1

Language:

Albanian

Contact:

QNK, Blv “Deshmoret e Kombit”, Tirana, Albania +35542247492


Stations

Top Albania Radio
Top Albania Radio

Alter Your Existance Not Stop Only On Top